Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 4527
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Parkingowa pułapka na ul. Jasnej

Czwartek, 27 marca 2008, 8:25
Aktualizacja: 8:26
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Parkingowa pułapka na ul. Jasnej
Fot. TEJO
Można poważnie uszkodzić samochód wjeżdżając na tymczasowy plac parkingowy na starówce. Nie będzie tu jednak trwałej nawierzchni.

Chodzi o teren między ulicą Jasną a Forteczną, gdzie – po zamknięciu parkingu między Jasną i Grodzką, zostawiają samochody jeleniogórzanie i turyści, którzy nie chcą skorzystać z usług parkingu wielopoziomowego przy ul. Pijarskiej.

Prowizoryczny plac postojowy tonie w błocie i dziurach. Największa znajduje się tuż przy wjeździe. – Niektóre nisko zawieszone auta aż chroboczą zahaczając o krawężnik. Dziura ma kilkadziesiąt centymetrów – zauważają przechodnie.

Jednak sytuacja nie ulegnie poprawie, bo teren nie jest docelowo przeznaczony na parking. – Grunt zostanie niebawem wystawiony na sprzedaż. Będzie zabudowany. Jak? Zależy od kupca i inwestora – dowiedzieliśmy się w magistracie.

Zanim to jednak nastąpi można by przynajmniej prowizorycznie załatać dziury i zmniejszyć nierówności na samym placu, który dla wielu turystów przyjeżdżających do miasta stanowi jego pierwszą i fatalną wizytówkę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group