Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 5551
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Otwarto strefę kibica w Karpaczu

Piątek, 9 lutego 2018, 16:33
Aktualizacja: Sobota, 10 lutego 2018, 5:42
Autor: Paweł Guszała
Karpacz: Otwarto strefę kibica w Karpaczu
Fot. Paweł Guszała
W Karpaczu do dyspozycji mieszkańców i turystów naszego regionu jest strefa kibica Eurosportu. Obok Dworu Liczyrzepa przygotowano wiele atrakcji, w tym sporej wielkości telebim, na którym na żywo wspólnie z innymi można oglądać zmagania sportowców na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu.

Strefa kibica Eurosportu to miejsce, gdzie można przeżywać z innymi to, co dzieje się na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Piongczangu, zobaczyć starty Polaków, razem cieszyć się z osiągniętych przez nich sukcesów, a może ronić łzy po odniesionej porażce. Choć to drugie raczej nie jest brane przez kibiców pod uwagę.

- To pierwsza taka inicjatywa. Tego typu miejsce funkcjonuje tylko w Wiśle i właśnie w Karpaczu. Sportowe emocje w strefie kibica przeżywać można poprzez wspólne oglądanie transmisji naszej telewizji. Jest tutaj także możliwość podziwiania zmagań sportowych przez Eurosport Player. Oprócz tego dla wszystkich, którzy będą chcieli spędzić tutaj czas wolny, przygotowanych zostało wiele atrakcji – zapewnia Dorota Żurkowska – Bytner, szefowa Discovery Polska i Eurosportu.

Za sprawą nowoczesnych technologii każdy może wcielić się w sportowca, skoczyć ze skoczni niczym Kamil Stoch, czy przecinać stoki narciarskie z zawrotną prędkością jak niegdyś Aamodt. Osoby, które bardziej cenią świat realny od tego wirtualnego, mogą zagrać w curling, postrzelać do celu ze stanowiska biathlonowego czy zrobić sobie zdjęcie w fotobudce.

Mimo to i tak najważniejszą atrakcją strefy kibica jest telebim, na którym pod chmurką wyświetlane będą wszystkie najważniejsze wydarzenia tegorocznych zimowych igrzysk. Transmisje okraszone będą spotkaniami z ludźmi sportu: byłymi olimpijczykami, trenerami, komentatorami oraz specjalistami. W trakcie krótkich wystąpień każdy z nich zdradzi kibicom tajniki różnych dyscyplin, wytłumaczy i pomoże lepiej zrozumieć to dzieje się w Korei Południowej.

Nic tylko korzystać. Strefa kibica Eurosportu w Karpaczu czynna będzie codziennie do 25 lutego od godziny 11:00 do 21:00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
845
Tak
10%
Nie
61%
Zamierzam sobie zrobić
2%
Nigdy sobie nie zrobię
27%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
Aktualności
Lodowisko lada dzień
 
112
Gigantyczny korek
 
112
TIR w rowie
 
112
Autobus w rowie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group