Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6956
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: OT.TO w nowych garniturach

Poniedziałek, 10 kwietnia 2006, 0:00
Autor: Daria
Jelenia Góra: OT.TO w nowych garniturach
Fot. Jacek
W niedzielne popołudnie na deskach Teatru jeleniogórskiego swój show dał znany kabaret OT.TO. Andrzejowie Piekarczyk i Tomanek oraz Wiesław Tupaczewski rozbawiali widzów zarówno starymi jak i nowymi skeczami.

Kabaret OT.TO nie po raz pierwszy występował przed jeleniogórską publicznością, ale za każdym razem gromadzi komplet widowni.
W niedzielę zaprezentował stare i lubiane skecze, między innymi, ten o „Panu Tadeuszu”, polityczny wiersz Jana Brzechwy, a także piosenki gastronomiczne, anglo i niemieckojęzyczną wersję popularnego tytułu „Szła dzieweczka do laseczka…”.
Była także polska wersja znanego przeboju DJ Bobo.

Z nowego repertuaru można było usłyszeć piosenkę o wiośnie, hip-hopową piosenkę o partiach politycznych. Nie zabrakło również dyskusji na temat polskiej sceny politycznej a także muzycznej.

Ponadgodzinny występ został nagrodzony gromkimi brawami. Kabareciarze bisowali aż trzykrotnie. Zgromadzona publiczność jeszcze długo po zejściu Kabaretu ze sceny oklaskiwała ich show.
Jak sami artyści podkreślali, był to dla nich wyjątkowy występ, gdyż pokazali się w... nowych garniturach.

– Uwielbiam Kabaret OT.TO. W telewizji oglądam każdy ich występ. Mimo że kilka skeczy dobrze znałam, to warto było przyjechać ze Szklarskiej Poręby, aby zobaczyć ich na żywo – powiedziała nam mieszkanka miasta pod Szrenicą.

Mamy nadzieję, że nie był to ostatni występ tego lubianego Kabaretu. Oby jego następny występ również dostarczył widzom tyle rozrywki!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group