Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 7231
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

OOM w koszykówce dziewcząt – wyniki

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 20 czerwca 2014, 13:13
Aktualizacja: 13:15
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Ekipa województwa dolnośląskiego odniosła pierwsze zwycięstwo podczas odbywającej się w Jeleniej Górze Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce dziewcząt. Dolnoślązaczki pewnie pokonał rywalki z Wielkopolski.

Grupa A

Województwo mazowieckie – Województwo śląskie 68:43 (8:13, 20:8, 17:15, 23:7)

Mazowieckie: Iwaniuk (21), Szkop (14), K. Zieniewska (10), Makurat (8), B. Zieniewska (8), Świętochowska (6), Mężyńska (1)

Śląsk: Majda (13), Stefaniak (10), Krakowczyk (8), Kopiec (4), Cichy (2), Antas (2), Kubowicz (2), Pułról (2)

Województwo wielkopolskie – Województwo dolnośląskie 59:78 (11:16, 20:16, 19:18, 9:28)

Wielkopolskie: Zięborska (16), Niełacna (10), Olejnik (9), Gołochowicz (8), Franckowiak (6), Kucharska (4), Łakoma (2), Piasecka (2), Banaszak (2)

Dolny Śląsk: Szydłowska (23), Stefańczyk (17), Oleksiak (13), Matuszewska (9), Wiśniowska (8), Ilczyszyn (2), Woźna (2), Bogacz (2), Kryspin (2)

Grupa B

Województwo pomorskie – Województwo kujawsko-pomorskie 104:41 (30:14, 20:5, 22:13, 32:9)

Pomorskie: Magrian (16), Skrocka (15), Skonka (10), Lejk (8), Radoń (8), Szadkowska (8), Szczęsna (8), Ryng (8), Kochalska (8), Stani (7), Markowska (4), Gałka (4)

Kujawsko-pomorskie: Szymańska (18), S. Rahn (8), Wyczałkowska (8), K. Rahn (3), Kućko (2), Garczewska (1), Preihs (1)

Województwo łódzkie – Województwo warmińsko-mazurskie 74:66 (20:13, 25:15, 10:15, 19:23)

Łódzkie: Michalak (17), Boniecka (14), Kirsz (8), Piotrowska (8), Kawczyńska (8), Gzinka (7), Łopińska (6), Kowalczyk (5), Kośla (1)

Warmińsko-mazurskie: Muzyczuk (19), Płatek (12), Kowalska (11), Glinka (10), Borowa (4), Kalinowska (4), Soboń (4), Michalak (2)

Tabela grupy A
1. Mazowieckie----4pkt. – 138:105
2. Dolnośląskie----3pkt. – 140:129
3. Wielkopolskie---3pkt. – 137:120
4. Śląskie-----------2pkt. – 85:146

Tabela grupy B
1. Pomorskie---------4pkt. – 192:91
2. Łódzkie------------4pkt. – 137:121
3. Kujawsko-pom.---2pkt. – 96:167
4. Warmińsko-maz---2pkt. – 116:162

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group