Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 15951
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

: Olimpiada Malucha

Wtorek, 13 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 30 grudnia 2005, 16:04
Autor: konrad
 : Olimpiada Malucha
Fot. Dariusz Błażejczyk
Przedszkole numer 10 z Jeleniej Góry wygrało drugą edycję zawodów sportowych dla maluchów, które odbyły się w hali sportowej przy ulicy Złotniczej. W zawodach wystartowało 14 przedszkoli miejskich i niepublicznych. Prawdziwymi bohaterami zawodów były dzieci, które przygotowane przez nauczycielki, dzielnie walczyły w kilkunastu konkurencjach, między innymi w slalomie piłką ręczną popychaną kijem hokejowym czy w pokonywaniu foliowego tunelu. Zwyciężyła drużyna, której wszystkie konkurencje zajęły najmniej czasu.

Licznie zebrani rodzice gorąco dopingowali młodych zawodników, równie głośne były nauczycielki, które zagrzewały do wali swoich podopiecznych. Jak mówili uczestnicy zabawy, olimpiada to doskonały pomysł na dobrą zabawę i większą aktywność dzieci, bowiem przygotowania do zawodów rozpoczęły się w przedszkolach już we wrześniu.

Niestety, dużo mniej pochlebnie wyrażano się o organizatorze, którym był Miejski Ośrodek Sportu. Nauczyciele i rodzice narzekali na chaos na początku zawodów, brak informacji co się dzieje, kiedy kto wystartuje. Część ludzi zrażona dezorganizacją wyszła z hali na początku zawodów. Jednak później, gdy rozpoczęły się konkurencje, organizatorzy stanęli na wyskokości zadania i wszystko zostało sprawnie przeprowadzone.

Młodzi sportowcy ucieszyli się z nagród ufundowanych przez sponsorów. Nasz portal Jelonka com, jeleniogórska Straż Miejska, hipermarket Carrefour oraz Informer dały dzieciom słodycze. Spółka Simet SA zadbała o nagrody rzeczowe dla przedszkolaków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
376
Jest nowy
8%
1-5 lat
13%
5-10 lat
19%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
18%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
 
Koszykówka
Walczymy o szósty skalp!
 
Aktualności
W płot po głębszym
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group