• Czwartek, 18 lipca 2019
  • Godz. 0:57
  • Imieniny: Erwina, Kamila, Karoliny, Szymona
  • Czytających: 6078
  • Zalogowanych: 6
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Olimpiada Malucha

Wiadomości:
Wtorek, 13 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 30 grudnia 2005, 16:04
Autor: konrad
Fot. Dariusz Błażejczyk
Przedszkole numer 10 z Jeleniej Góry wygrało drugą edycję zawodów sportowych dla maluchów, które odbyły się w hali sportowej przy ulicy Złotniczej. W zawodach wystartowało 14 przedszkoli miejskich i niepublicznych. Prawdziwymi bohaterami zawodów były dzieci, które przygotowane przez nauczycielki, dzielnie walczyły w kilkunastu konkurencjach, między innymi w slalomie piłką ręczną popychaną kijem hokejowym czy w pokonywaniu foliowego tunelu. Zwyciężyła drużyna, której wszystkie konkurencje zajęły najmniej czasu.

Licznie zebrani rodzice gorąco dopingowali młodych zawodników, równie głośne były nauczycielki, które zagrzewały do wali swoich podopiecznych. Jak mówili uczestnicy zabawy, olimpiada to doskonały pomysł na dobrą zabawę i większą aktywność dzieci, bowiem przygotowania do zawodów rozpoczęły się w przedszkolach już we wrześniu.

Niestety, dużo mniej pochlebnie wyrażano się o organizatorze, którym był Miejski Ośrodek Sportu. Nauczyciele i rodzice narzekali na chaos na początku zawodów, brak informacji co się dzieje, kiedy kto wystartuje. Część ludzi zrażona dezorganizacją wyszła z hali na początku zawodów. Jednak później, gdy rozpoczęły się konkurencje, organizatorzy stanęli na wyskokości zadania i wszystko zostało sprawnie przeprowadzone.

Młodzi sportowcy ucieszyli się z nagród ufundowanych przez sponsorów. Nasz portal Jelonka com, jeleniogórska Straż Miejska, hipermarket Carrefour oraz Informer dały dzieciom słodycze. Spółka Simet SA zadbała o nagrody rzeczowe dla przedszkolaków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Michaś 13-12-2005 16:36
hehe dzieciaki już grają to dobrse tam jest mój brat:P
~Rodzic. 19-12-2005 12:22
Panie Konradzie aby coś napisac to trzeba wiedzieć co sie pisze.Byłam na imprezie ze swoimi dziećmi ,impreza bardzo ładna i dobrze zorganizowana.Chyba nie o tej Pan pisze. Nasze dzieci i widzowie zachwyceni a Pan pisze takie bzdury.Wstyd.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group