Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 2941
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Odpowie za " wyrwę" i inne przestępstwa

Czwartek, 6 grudnia 2012, 10:53
Aktualizacja: 11:51
Autor: 112
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł torebkę, na tzw. ”wyrwę”. Jego łupem padły dokumenty, pieniądze i inne rzeczy. Dodatkowo ma on na koncie inne przestępstwa. Grozi mu do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (5 grudnia) policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili i zatrzymali 19-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, podejrzanego o kradzieże i kradzieże z włamaniem.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna 30 listopada br. około godziny 18.00 na jednej z ulic w mieście z zaskoczenia wyrwał kobiecie torebkę, w której były dwa telefony komórkowe, pieniądze, dokumenty, karty bankomatowe i inne przedmioty o łącznej wartości ponad 2 tys. zł. Złodziej uciekł, kilka ulic dalej splądrował torebkę i wyrzucił niepotrzebne mu przedmioty. Policjanci w wyniku prowadzonych czynności odzyskali telefony komórkowe. Obecnie ustalają, co stało się z pozostałymi skradzionymi rzeczami.

- Ponadto okazało się, że 19-latek dopuścił się w ostatnim czasie również czterech innych przestępstw w Jeleniej Górze. Włamał się i okradł pomieszczenie gospodarcze, skrzynkę na prasę i samochód. Okazało się również, że wykorzystując chwilową nieuwagę kobiety na jednym z cmentarzy ukradł jej torebkę. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą ponad 3 tys. zł – informuje oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group