Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 6974
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Obserwatorium Karkonoskie z udziałem Józefa Piniora i Marcina Zawiły

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 9 grudnia 2014, 8:14
Aktualizacja: 8:16
Autor: Manu
Fot. Archiwum Jelonki.com
W nadchodzący czwartek (11.12) o godz. 18.00 w jeleniogórskiej Galerii BWA odbędzie się pięćdziesiąta czwarta odsłona cyklu Obserwatorium Karkonoskie. Tematem spotkania, które wstępem poprzedzi i poprowadzi Andrzej Więckowski, będzie “Miejsce Jeleniej Góry na mapie Dolnego Śląska. Rzeczywistość i perspektywy”. Wstęp wolny.

Udział w Obserwatorium Karkonoskim zapowiedzieli m.in.: Senator RP Józef Pinior oraz Prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

Projekt realizowany ze środków finansowych Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu oraz Miasta Jelenia Góra, pod patronatem miesięcznika “Odra”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~ 9-12-2014 9:14
Tak gdzie się jakaś impreza czy spotkania odbywają tam urzędnicy i politycy a jak człowiek nie chce być w takim towarzystwie to wiadomo omija z daleka takie wydarzenia i to właściwie jest dla kogo dla siebie?
~Baca 9-12-2014 10:07
Ale to jest potrzebne wszelakiej maści Polytykierom, w tym i farbowanym lisom dla wykazania się przed władziami zwierzchnimi ile odbyli spotkań, ale już bez informacji o frekwencji( z uwagi na jej brak
~Remember 9-12-2014 10:13
Co się stało Marcinowi w toku wyborów!! Przecież TEGO CZŁOWIEKA zjadły nerwy. Marcinie - Drogi przyjacielu - Masz tylko jedno życie i nie rozdrabniaj go na tak mało istotne drobiazgi jak władza!!! Przecież już jako POSEŁ pokazałeś - co potrafisz!!! Również poprzednia kadencja dała Ci satysfakcję... Zwolnij!!!
~b 9-12-2014 11:58
Na Obserwatorium będzie też Posłanka Zofia Czernow.
~an**** 9-12-2014 13:53
Proponuje aby Obserwatorium Karkonoskie objęło obserwacja działania schetynowców po wyborach w mieście i powiecie .
~rumcajs54 9-12-2014 15:14
Miejsce Jelonki jest takie jak i dojazd do niej z każdej strony, każdym środkiem lokomocji, czyli ... beznadziejne. Proszę zobaczyć co dzieje się obok - w Wałbrzychu np. To zaczyna być inne miasto, prezydent wygrał w I turze ponad 80%, remontuje się ulice, drogi. Teraz jest ciężko ale przyszłość pokaże, że warto było. A u nas co ? KR Siedlęcin ma utrzymanie do końca świata, syf w powietrzu, że nie można oddychać, tylko patrzeć jak "uzdrowisko" straci swój status, MZK ciągle się spóźnia, rozkład jazdy "sobie a muzom"... Ufff, dosyć.
~soc-lib 9-12-2014 19:38
Panie Pinior jak pan rozwiąże haracz na rzecz TV publicznej której prawie nikt nie ogląda bo produkuje buble i utrzymuje nierobów. Chcesz oglądać kup karte jak do telefonu.
~mieszk. 9-12-2014 22:01
Co to jest??? uPOlitycznione Obserwatorium! Sponsoruje jakiś ośrodek pseudo kultury z Wrocławia, występują POlitycy. A kto finansuje ten pseudo ośrodek? Płacimy za to wszystko my wszyscy! We Wrocławiu takie przekręty to norma, ale niech takie agitacje organizują u siebie, a nie u nas.
~do mieszk. 10-12-2014 9:15
Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu istnieje już prawie 40 lat. Jest instytucją Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Powołał wiele znaczących imprez kulturalnych, np. Międzynarodowy Festiwal Oratoryjno-Kantatowy „Wratislavia Cantans” czy Festiwal Piosenki Aktorskiej. Niemal każdego dnia na Dolnym Śląsku odbywa się koncert, wernisaż, bądź inne wydarzenie kulturalne zainicjowane, zorganizowane bądź współorganizowane przez OKiS, którego zasięg obejmuje przede wszystkim Dolny Śląsk.Międzynarodowy festiwal „Maj z Muzyką Dawną”, Festiwal Henryka Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju oraz widowiska operowe w okolicach Lądka-Zdroju czy Kudowy-Zdroju to tylko niektóre. Proponuję przyjść na Obsewatorium i powiedzieć to wszystko, a nie filozofować bez sensu pod pseudonimem. Kompletne bzdury i niewiedza
~Do 09:15 10-12-2014 18:14
Fajna kryptoreklama wrocławskiej instytucji. Jesteś pracownikiem tego Ośrodka? A tak naprawdę to ty filozofujesz bez sensu (nawet bez pseudonimu) i piszesz kompletne bzdury, popisując się niewiedzą. Co nas obchodzi jakiś wrocławski ośrodek organizujący imprezy głównie we Wrocławiu? A jak już w Jeleniej, to właśnie widać na jakim poziomie. Reklamy POlityków na POlityczne zamówienie. Ośrodek pewnie cały POprawny POlitycznie. I tak właśnie kasa podatników jest wyrzucana na różne enigmatyczne "ośrodki" co do których przeciętny podatnik nie ma bladego pojęcia nt. np. gospodarki finansowej tych ośrodków. We Wrocławiu namnożyło się różnych "ośrodków", a tymczasem te instytucje dobre są tylko w jednym - wyprowadzaniu publicznej kasy do prywatnych kieszeni. Kolesiostwo, układziki to też standard.
~do 09:15 12-12-2014 10:43
Boże, spuść zasłonę miłosierdzia na tę kwintesencję zajadłości, głupotę i prostactwo ... I nie jestem pracownikiem OKiS-u. To ciasnota myślenia powoduje, że każdego, kto cokolwiek dobrego powie o jakiejś instytucji, posądza się, że jest jej pracownikiem. W Jeleniej Górze nigdy nie będzie dobrze, skoro jej mieszkańcy z zajadłością niespotykaną chyba w żadnym innym mieście wiecznie narzekają, krytykują, szczują, często nie mając pojęcia, w czym rzecz, a w końcu dyskusja przeradza się we wzajemne obrażanie się i wysuwanie argumentów ad personam, a nie ad rem. Proponuję, żeby moderator kasował wpisy nieodnoszące się do tematu.
~Do 10:43 12-12-2014 15:05
A ty co, rozmawiasz sam ze sobą? Co twój wpis wnosi do tematu? Nie masz ZUPEŁNIE NIC do powiedzenia w temacie dyskusji, swoje refleksje o jeleniogórzanach zachowaj dla siebie. To ty popisałeś się tutaj wybitną głupotą. Widać, że nie masz pojęcia o temacie. Jeleniogórzanie czasem może i krytykują, ale przynajmniej piszą rzeczowo więc krytyka jest uzasadniona. Ty tylko ujadasz nie na temat. Wszyscy wrocławianie to tacy mondrale bez grama kultury? Poczytaj soć o netykiecie, bo widać nie masz bladego pojęcia na czym polega kultura dyskusji. Jeśli jakieś wpissy należałoby tu skasować, to twój w pierwszej kolejności.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group