Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 1695
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Obiektywem w przyrodę

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 29 czerwca 2009, 9:59
Aktualizacja: 9:59
Autor: TEJO
Fot. .....
Lubisz fotografować naturę? Masz szansę udowodnić swoje umiejętności, wygrać cenne nagrody i przedstawić piękno Kotliny Jeleniogórskiej za sprawą konkursu zorganizowanego przez Książnicę Karkonoską. Zdjęcia można nadsyłać od nadchodzącej środy.

„Obiektyw – na przyrody uroda” – to hasło konkursu Jeleniogórskiej Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej „Książnica Karkonoska”. Zmagania mają charakter lokalny i odnoszą się do terytorium Kotliny Jeleniogórskiej. Przewidziano trzy kategorie wiekowe: 12 – 16, 17 – 21 i powyżej 21 lat.

Konkurs trwa od 1 lipca do 23 października. Organizator czeka na prace (tylko odbitki formatu 10 x15 lub większe wraz z nośnikami – kliszą lub płytą CD) pod adresem: ul. Bankowa 27, 58-500 Jelenia Góra. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 listopada. Wtedy też wręczone zostaną nagrody ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu

Więcej informacji – na stornie biblioteka.jelenia-gora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~szukają frajerów 29-06-2009 21:41
"Poprzez wysłanie zdjęć na Konkurs nieodpłatnie przenoszę na Organizatora wszelkie autorskie prawa majątkowe do nich, na wszystkich polach eksploatacji" Przywykłem do takich zapisów w zakresie prac nagrodzonych. Mozna wtedy przyjąć, że nagroda jest jakoby zapłatą za prawa autorskie do zdjęcia. Ale żeby organizator imprezy nabywał prawa autorskie do wszystkich fotografii, nawet tych nie wspomnianych przy nagradzaniu, to już lekka przesada i wykorzystywanie ludzi.
ago. 29-06-2009 22:37
Nikt nie każe Panu wysyłać zdjęć na ten konkurs, ale czy nie uważa Pan, że udział w nim to pewnego rodzaju darmowa reklama i promocja dla tych, którzy przekażą tam swoje zdjęcia? Jeśli są dobrzy, to mogą wykonać następne zdjęcia, za które ktoś inny już może zapłaci, bo się dowie o istnieniu tych fotografów.
mikasia 29-06-2009 22:52
Zdjęcia można nadsyłać od nadchodzącej środy. Konkurs trwa od 1 lipca do 23 października. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 listopada. To w końcu do kiedy można zdjęcia nadsyłać? bo chyba macie źle coś napisane...
~Bobby Six-killer 30-06-2009 6:16
Niestety to prawda, że szukają f...rów i nie tylko oni. Tym się charakteryzują organizatorzy tanich konkursów. W wielu brałem udział i jest to okradanie artysty z części jego duszy. Jeśli ktoś się z tym nie zgadza, to nie jest prawdziwym artystą i nie czuje tego co on. Ludzie, którzy nie robią zdjęć nie wiedzą jak są cenne. Uważam, że to konkurs dla młokosów i amatorów fotokomórkowych, którzy nie wiedzą ile warta jest prawdziwa sztuka i nie zdają sobie sprawy, że - tak jak i kobiety - nie można jej sprzedawać lub oddawać.
~Leo 30-06-2009 8:25
Szkoda, chciałem wziąć udział w tym konkursie bo temat leży mi idealnie ... ale f...rstwa nienawidzę i to jeszcze na legalu... a promocja ... za dużo pracy i rannego wstawania kosztowały mnie kadry, aby teraz oddać je za darmo komuś kto wyda album i będzie na tym zarabiał kasę ... czy w ogóle ktoś zwraca uwagę na mały druczek z nazwiskiem autora - kogo to interesuje? Żenada!!!
~do ago 30-06-2009 9:23
no to bajkę przedstawiłeś. Normalnie idealistyczna myśl :))) ha ha
~do ago 30-06-2009 9:41
A tobie nikt nie każe się udzielać. Darmowa reklama tak, ale dla organizatora, bo fotografa to kosztuje dużo zachodu i kasy na odbitki i nagranie płyty tudzież zostawienie negatywów, więc zastanów się co piszesz. A nagrody jakie, bo nic nie napisane????????? długopisy????? czy breloczki?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group