Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 9541
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

O współczesnym malarstwie w BWA

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 1 grudnia 2011, 9:03
Aktualizacja: 9:06
Autor: BWA
Dziś o godz. 18 w Biurze Wystaw Artystycznych przy ulicy Długiej rozpocznie się panel dyskusyjny o nowych tendencjach we współczesnym malarstwie polskim.

Udział wezmą w dyskusji wezmą: Marta Gendera, Piotr Machłajewski oraz Piotr Stasiowski. Marta Gendera to historyczka sztuki, kuratorka wystaw, badaczka alternatywnej sceny artystycznej w NRD. Od roku 2011 prezesuje Fundacji Salony w Zielonej Górze. Piotr Machłajewski jest rysownikiem, malarzem i galerzystą. Studiował na Kolegium Karkonoskim oraz Uniwersytecie Jagiellońskim. Z kolei Piotr Stasiowski to historyk sztuki (doktorant w Instytucie Historii Sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim), dyplomowany kurator, szef galerii Studio BWA Wrocław.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 1-12-2011 14:50
jak się dwa samochody zderzą to aż się gotuje, a tutaj to kurcze żadnych komentarzy - no bo kto by się tam znał na współczesnym malarstwie polskim, bądźmy szcerzy...
~:) 1-12-2011 21:25
znanie się na malarstwie jest takie niemęskie, co innego na pilarstwie, zwłaszcza nożnym
~fiki 2-12-2011 0:32
malarz i gitarzysta...kuratorka...badacz z NRD...oraz doktorant wyjaśnią Wam te tendecje nowe w malarstwie i przestaniecie się czuć jak "kmioty".......szczególnie jak usłyszycie tę cudownie inteligentną dyskusję...ach zapomniałem jeszcze ,że tam będzie Prezes jeszcze cholera ..no.. hej nowe tendencje w malarstwie ....hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ? ps czy kiedyś się skończą w instytucjach kulturalnych te śmieszne pseudohimalaje ................................................................?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group