Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 3938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Nowa dyrektor w starostwie

Niedziela, 10 stycznia 2021, 8:01
Autor: WAC
Powiat: Nowa dyrektor w starostwie
Fot. Starostwo Powiatowe
Kamila Baran została w drodze konkursu nowym dyrektorem Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze. Zastąpiła na tym stanowisku długoletniego dyrektora Wiesława Dzierzbę, który odszedł na emeryturę.

Uroczystość powitania nowej dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego przez Zarząd Powiatu Karkonoskiego odbyła się w miniony piątek (8.01).

Nam nadzieję, że doskonałe przygotowanie merytoryczne oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe Kamili Baran przełoży się na sprawne i efektywne wykonywanie powierzonych obowiązków - mówi starosta karkonoski Krzysztof Wiśniewski. - Nowej pani dyrektor gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w nowym miejscu pracy, trafnych decyzji w zarządzaniu, owocnej współpracy z pracownikami oraz satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń.

Kamila Baran przez ostatnie 12 lat pracowała w Urzędzie Miasta w Jeleniej Górze. Jednocześnie prowadziła działalność gospodarczą polegającą na organizacji imprez kulturalnych, okolicznościowych i sportowych.

Twoja reakcja na artykuł?

13
36%
Cieszy
5
14%
Hahaha
1
3%
Nudzi
1
3%
Smuci
11
31%
Złości
5
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1272
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group