Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9854
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nieuprzejmy kierowca MZK?

Piątek, 13 marca 2015, 8:21
Aktualizacja: 8:23
Autor: Mea
Jelenia Góra: Nieuprzejmy kierowca MZK?
Fot. Archiwum
– Kierowca autobusu MZK był nieuprzejmy, nie chciał pomóc pasażerom i głośno rozmawiał z kolegą podczas jazdy – napisał do redakcji pasażer. – Problem powstał przez awarię biletomatu – wyjaśnia Leszek Chmielewski, kierownik eksploatacji Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Jeleniej Górze.

Czytelnik napisał, że złożył skargę do MZK i nie dostał odpowiedzi. – Bardzo zawiodłem się na MZK. 12 lutego koło południa jechałem autobusem o numerze inwentarzowym 765. Kierowca był niegrzeczny, nie służył pomocą pasażerom i głośno rozmawiał ze swoim kolegą podczas jazdy - pisał pasażer.

Kierownik eksploatacji MZK potwierdził, że wpłynęła taka skarga. – Kierowca był na rozmowie ostrzegawczej, na której wyjaśnił, że podczas tego kursu był problem z automatem na bilety. Maszyna raz drukowała bilety, raz nie, a kierowca nie miał czasu wciąż pomagać pasażerom, bo musiał kierować autobusem. Przypomniano kierowcy jego obowiązki i zasady kultury osobistej, otrzymał również ostrzeżenie – mówił Leszek Chmielewski.

- Wysłaliśmy mailowo odpowiedź pasażerowi, który składał skargę. Jeśli nie doszła, wyślemy ją jeszcze raz – dodał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (92)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group