Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 7139
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Niespodziewane wypowiedzenie B. Gałki

Środa, 14 czerwca 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 14 czerwca 2006, 15:49
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Niespodziewane wypowiedzenie B. Gałki
Fot. Archiwum
Zastępca prezydenta miasta Bogusław Gałka złożył w środę na ręce prezydenta Józefa Kusiaka wypowiedzenie z pracy – poinformowało Muzyczne Radio.

Jak powiedział rozgłośni zainteresowany, nie jest on w stanie pogodzić obowiązków pracy w urzędzie ze sprawami osobistymi. Okres wypowiedzenia mija 31 sierpnia.

Już informowaliśmy, że wcześniej Bogusław Gałka zrezygnował z pracy w jednej ze szkół w Jeleniej Górze, gdzie dorabiał jako nauczyciel podczas weekendów. Taka praktyka okazała się niezgodna z ustawą o samorządach. Zauważył to wojewoda dolnośląski.

Bogusław Gałka współrządził Jelenią Górą od niemal ośmiu lat. Przez trzy kadencje był radnym Unii Wolności. W wyborach samorządowych w 2002 roku nie zdecydował się na start do rady miasta, ale i tak ponownie został mianowany na stanowisko zastępcy prezydenta.
Resortowo zajmował się, między innymi, oświatą, kulturą i pomocą społeczną.

B. Gałka nie zdradził, co będzie robił w przyszłości. Muzyczne Radio zasugerowało, że być może zajmie się pracą akademicką w powstającej w Jeleniej Górze Sobieszowie filii jednej z wyższych szkół zawodowych w Legnicy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group