Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 3198
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Niejedna BOMBKA w Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Poniedziałek, 28 listopada 2016, 15:29
Aktualizacja: 15:35
Autor: JSM
Jelenia Góra: Niejedna BOMBKA  w Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Fot. JSM
Po raz pierwszy Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa postanowiła wprowadzić swoich mieszkańców w świąteczny nastrój organizując wyjątkowy konkurs.

Dlaczego Magiczna Bombka? Bo to konkurs, który nie tylko przyniesie nagrody zwycięzcom, ale przede wszystkim piękne bombki, które trafią do samotnych mieszkańców naszego osiedla – mówi Mirosław Garbowski prezes Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. – Mam nadzieję, że ta inicjatywa spotka się z zainteresowaniem wśród mieszkańców budynków będących w zasobach JSM.

Do 30 listopada można przynosić bombki do Biura Obsługi Klienta, które się mieści w Jeleniej Górze przy ul. Różyckiego 19. Bombka zgłoszona do konkursu powinna spełniać następujące warunki: jej wielkość i waga muszą umożliwiać zawieszenie jej na choince. Ponadto musi posiadać zawieszkę. Bombka może być również umieszczona na podstawce.

Pracę należy opatrzyć przymocowaną w widocznym miejscu kartką – metryczką zawierającą dane: imię i nazwisko przedstawiciela rodziny, adres i nr telefonu. Metryczka powinna być niewielkich rozmiarów, tak aby nie przysłaniała pracy.

2 grudnia zdjęcia bombek zostaną opublikowane w specjalnym wydarzeniu na portalu Facebook. Zwycięzcą zostanie autor pracy, która do 16 grudnia zbierze najwięcej polubień, tak zwanych lajków.
Organizator przewidział nagrody za 4 pierwsze miejsca w postaci bonów na zakupy w Galerii Sudeckiej o wartości: 200 zł, 150 zł, 100 zł i 50 zł.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz link do wydarzenia związanego z głosowaniem na stronie internetowej www.jsmjg.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group