Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5930
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Niebezpiecznie ślisko na drodze do Szklarskiej Poręby

Czwartek, 24 lipca 2008, 21:32
Aktualizacja: Piątek, 25 lipca 2008, 7:12
Autor: Mar
SZKLARSKA PORĘBA: Niebezpiecznie ślisko na drodze do Szklarskiej Poręby
Fot. Mar
Jak już podawaliśmy, do groźnej kolizji doszło dzisiaj około godziny 19 na krajowej „trójce” na odcinku między hotelem Las a parkingiem przy wodospadzie Szklarka.

Samochód VW Golf jadący ze Szklarskiej Poręby, na jednym z zakrętów wpadł w poślizg, zjechał na drugi pas ruchu obrócił się i uderzył w jadący pod górę VW Passat. Obydwa samochody uległy poważnym uszkodzeniom, a ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo.

Kierowca passata trafił do szpitala na obserwację, gdyż ma kłopoty z sercem. – Jechałem najwyżej sześćdziesiąt na godzinę, uważałem, żeby nie robić gwałtownych manewrów a i tak wpadłem w poślizg. Dzisiaj założyłem nowe opony i być może one, nie wyjeżdżone jeszcze, przyczyniły się do poślizgu – powiedział kierowca golfa.

Jak powiedzieli funkcjonariusze policji, wypadków tego typu jest na tej drodze bardzo dużo. Praktycznie przy każdym większym deszczu, szczególnie w pierwszych godzinach opadu, gdy na jezdni jest jeszcze warstwa mokrego kurzu i oleju, dochodzi to takich niekontrolowanych poślizgów i kolizji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group