Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 6227
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nie zatrzymali się do kontroli policji – poniosą konsekwencje

Wtorek, 4 listopada 2014, 15:02
Aktualizacja: 15:16
Autor: Mea
Jelenia Góra: Nie zatrzymali się do kontroli policji – poniosą konsekwencje
Fot. Archiwum
Kierowca volkswagena uszkodził szlaban przy wjeździe do szpitala w Jeleniej Górze podczas ucieczki przed policją. Było to pod koniec października. W tym samym czasie 22–letnia kobieta kierująca BMW, będąca pod wpływem alkoholu, nie zatrzymała się do kontroli drogowej, porzuciła auto przy jednej ze stacji paliw na Zabobrzu w Jeleniej Górze i uciekła.

Szlaban uszkodził kierujący pojazdem marki VW Golf, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił auto i uciekł. - W tej sprawie prowadzone jest obecnie postępowanie, dlatego nie możemy udzielić więcej informacji – poinformowała Edyta Bagrowska, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

22-letnia kierująca BMW również nie zatrzymała się do kontroli, zostawiła samochód i zbiegła z miejsca.
- Po pewnym czasie wróciła taksówką do swojego auta i wówczas została zatrzymana. Miała blisko 1 promil alkoholu. Była to mieszkanka Szklarskiej Poręby. Czynności z jej udziałem miały być wykonane w Komisariacie I Policji w Jeleniej Górze następnego dnia, jednak nie zgłosiła się. Policjanci zatrzymali ją kolejnego dnia ok. godz. 11.30 znów na osiedlu Zabobrze. Okazało się, że miała wtedy ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto była agresywna, rzucała się do bicia. W związku z tym została zatrzymana w policyjnym areszcie – mówiła Edyta Bagrowska.

Kobiecie postawiono cztery zarzuty: dwa razy kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, znieważenia oraz naruszenia nietykalności funkcjonariuszy. Została objęta dozorem policyjnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group