Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 16543
Zalogowanych: 81
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Narkotykowy futbolista

Środa, 20 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 17 stycznia 2006, 9:54
Autor: Nowiny Jeleniogórskie
Andrzej J. od wielu miesięcy był podejrzewany o handel narkotykami, dlatego bacznie obserwowali go funkcjonariusze z biura spraw wewnętrznych Łużyckiego Oddziału Spraw Wewnętrznych. Kiedy w Zgorzelcu wysiadał z kursowego autobusu PKS-u, nie dał się zatrzymać. Próbował uciekać, ale po pościgu został zatrzymany do przesłuchania.

U Andrzeja J. znaleziono prawie trzy tysiące sztuk tabletek ekstazy o rynkowej wartości ponad 30 tysięcy złotych. Za jedną sztukę w dyskotekach u dealera trzeba zapłacić po 10-12 złotych. Kolega piłkarza, mieszkaniec Konina, miał przy sobie amfetaminę i haszysz.

Andrzeja najpierw przesłuchali „swoi” pogranicznicy z Lubania. Obu handlarzy przekazano policjantom z Centralnego Biura Śledczego. Tymczasowe aresztowanie potrwa trzy miesiące. Sprawę prowadzi prokuratura w Opolu. Istnieje podejrzenie, że futbolista nie tylko handlował narkotykami, ale również współdziałał z grupą przestępczą.
Chodzi o przerzut dużej ilości „prochów” do naszego kraju z krajów Europy zachodniej. Andrzej J. wielokrotnie pełnił służbę na przejściu granicznym w Zgorzelcu. Sprawa jest rozwojowa.

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
693
Tak
37%
Nie
57%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Zjechał na nartach z Mount Everestu
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Ciekawe miejsca
Sołtysia Góra zaprasza po remoncie
 
Aktualności
Targi zwierząt egzotycznych w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Mieszkańcy Siedlęcina są dumni – mają swoją Miss
 
Kryminał
Oszuści "na wnuczka" zatrzymani przez policję
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group