Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 2379
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Najmłodsi artyści zachwycili widownię

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 17 maja 2018, 15:17
Aktualizacja: Piątek, 18 maja 2018, 7:07
Autor: MDK
Fot. Użyczone/MDK
Mnóstwo pozytywnej energii i radości prezentowały na scenie Jeleniogórskiego Centrum Kultury przedszkolaki z publicznych i niepublicznych placówek naszego miasta.

Wszystko to za sprawą Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze, który był pomysłodawcą i organizatorem III Miejskiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Przedszkoli.

W tej wspaniałej integracyjnej imprezie, wzięło udział około 200 dzieci, a na widowni oprócz małych artystów zasiedli również rodzice, babcie i dziadkowie. Uzdolnienia artystyczne maluchów oceniało profesjonalne jury złożone z muzyków oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.

Zarówno organizatorzy, widzowie jak i jurorzy zgodnie podkreślali: doskonałą grę aktorską, warsztat wokalny, ciekawą choreografię oraz niebanalną tematykę, fantastyczne stroje i radość sceniczną.

Słowa podziękowania należą się przede wszystkim opiekunom za ogromną pracę włożoną w profesjonalne przygotowanie uczestników, umiejętne rozwijanie artystycznych talentów oraz wspieranie rozwoju aktywności twórczej.

Kolejna edycja imprezy za rok.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group