Piątek, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 7401
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Najlepsi "górale" na szosie

Piątek, 7 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 7 września 2007, 8:02
Autor: Krzysztof Pik
Kotlina Jeleniogórska: Najlepsi
Fot. Krzysztof Pik
W weekend kolarskie Górskie Mistrzostwa Polski Masters 2007 w Podgórzynie.

Na starcie w sobotę i niedzielę (8 i 9 września) staną najlepsi kolarze masters z całej Polski. Wystartują także kolarze z naszego regionu, którzy mają realne szanse na zdobycie medali. To Sławomir Jasiewicz i Krzysztof Tyszecki z Jeleniej Góry, oraz Artur Barański i Robert Winiarski z Kowar.

W zeszłym roku impreza miała miejsce w malowniczej tzw. Małej Pętli Bieszczadzkiej. W Ustrzykach Dolnych organizowana była sześć razy. Inicjatorem zawodów był zasłużony działacz sportowy Stanisław Nahajowski.

Jest szansa, że Górskie Mistrzostwa Polski Masters w przyszłym roku również odbędą się w Podgórzynie dzięki miłemu i serdecznemu przyjęciu mieszkańców.
Regulamin zawodów i program minutowy wyścigu na stronie internetowej Jeleniogórskiego Klubu Kolarskiego http://www.jg-kk.blog.onet.pl.

Start/Meta wyścigu: Sosnówka Górna obok DW Społem - runda ( Sosnówka Gr.- Borowice>Podgórzyn Metgum>Podgórzyn ul. Nowa >Sosnówka dl.>Sosnówka Gr.)

Zawodnicy pojadą górskimi drogami w Kotlinie Jeleniogórskiej dzięki staraniom działaczy kolarskich masters Wiesława Kucaba (sędziego głównego zawodów) oraz Tadeusza Niemczyka i Waldemara Twardziszewskiego z Podgórzyna.

Organizatorem zawodów jest Urząd Gminy w Podgórzynie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group