• Niedziela, 19 stycznia 2020
  • Godz. 2:10
  • Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
  • Czytających: 4128
  • Zalogowanych: 5
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Nagrody za pozytywne pióro

Wiadomości: Region
Czwartek, 28 sierpnia 2014, 8:15
Aktualizacja: 8:29
Autor: Org
Fot. Organizator
Organizatorzy zapraszają do udziału w II edycji Konkursu Dziennikarskiego „Pozytywne Pióro 2014”. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą przekazać szerszej publiczności informacje o ciekawych inicjatywach odbywających się w ich okolicy oraz chcieliby zaprezentować swoje dziennikarskie umiejętności.

Celem tego przedsięwzięcia jest promocja ciekawych inicjatyw społecznych realizowanych na terenie województwa dolnośląskiego poprzez publikację tekstów tematycznych w serwisach regionalnych Portalu Organizacji Pozarządowych: www.ngo.pl, www.dolnoslaskie.ngo.pl i www.wroclaw.ngo.pl.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić i przesłać specjalny formularz zgłoszeniowy wraz z pracą konkursową na adres Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. Kapituła konkursu, którą tworzyć będą osoby zaufania publicznego, dokona wyboru laureatów. Laureaci Konkursu zostaną przedstawieni i nagrodzeni podczas Dolnośląskiej Gali Wolontariatu, która odbędzie się 6 grudnia w ramach organizowanego we Wrocławiu wspólnie z dolnośląskimi organizacjami pozarządowymi, instytucjami publicznymi oraz przedsiębiorstwami Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu.

- Mamy nadzieję, że Konkurs Dziennikarski „Pozytywne Pióro” przyczyni się do promocji w mediach ciekawych inicjatyw społecznych realizowanych przez lokalne społeczności województwa dolnośląskiego – dodają organizatorzy.

Formularze zgłoszeniowe należy składać od 1 września do 20 października 2014 r. (decyduje data wpłynięcia zgłoszenia). Formularze zgłoszeniowe wraz z wymaganymi załącznikami prosimy przesyłać pocztą tradycyjną pod adres: Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Biuro Regionalne, ul. Sienkiewicza 2/7, 58-300 Wałbrzych.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursy dostępny jest na stronie http://www.ngo.pl/x/1003084.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 29-08-2014 4:45
jak zwykle cfaniaki z Wrocka szukają frajerów. Potrzebują tekstów, to ogłaszają "konkurs" i mają na pęczki, a nagradzają tylko niektóre jakimiś tandetnymi długopisami. Niech spadają z naszego miasta, a frajerów to sobie szukajcie we Wrocku.
~obiektywnie 30-08-2014 19:51
"Pozytywne pióro". Buhahaha! Ale naciąganie ludzi na pseudokonkursy już nie jest takie pozytywne. Może by policja zainteresowała się kanciarzami z Wrocławia?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group