Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 3926
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Superliga: Na inaugurację z aktualnym mistrzem Polski

Piątek, 2 września 2011, 13:24
Aktualizacja: 13:25
Autor: MDvR
Superliga: Na inaugurację z aktualnym mistrzem Polski
Fot. archiwum
Zespół Zagłębia Lubin będzie pierwszym przeciwnikiem szczypiornistek KPR–u Jelenia Góra w rozpoczynającym się już w najbliższą sobotę 3 września sezonie PGNiG Superligi.

Podopieczne Bożeny Karkut to istna plejada gwiazd, które oprócz doskonałego indywidualnego wyszkolenia, tworzą bardzo zgrany monolit, który gra w niezmienionym składzie już kilka lat. Naszym największym "katem" wydaje się być Joanna Obrusiewicz, która w niemal każdym meczu z KPR-em zdobywa kilkanaście bramek.

W naszym zespole przed sezonem nie doszło do znaczących zmian personalnym, poza odejściem Agnieszki Koceli do SPR-u Lublin, jednak zespół został wzmocniony trzema zawodniczkami, są to Beata Skalska, Emilia Galińska i Aleksandra Uzar. Niestety ta pierwsza nie wystąpi w meczu 1. kolejki Superligi. Powodem absencji popularnej "Skały" jest kontuzja dłoni jakiej nabawiła się w Turnieju im. Jerzego Szmajdzińskiego. Jednak rokowania lekarza drużyny, Pawła Studniarka są optymistyczne i zapowiada on powrót Beaty do grania za kilka dni. Innymi zawodniczkami które pozostaną poza kadrą meczową pozostają Natalia Tórz i Karolina Muras, lecz informacje dotyczące tych zawodniczek są także dobre, ponieważ rozpoczęły one już normalny cykl treningowy i także lada dzień kibice jeleniogórskiej drużyny zobaczą je na parkiecie.

Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra, w pierwszym meczu zagramy z mistrzem Polski Zagłębiem Lubin, doceniamy klasę drużyny, mierzymy siły na zamiary, ale chcemy pokazać się z dobrej strony – mówi Michał Matuszewski, wiceprezes KPR-u Jelenia Góra.

Początek meczu KPR - Zagłębie w sobotę 3 września o 17:00 w hali MOS-u przy Złotniczej. Zapraszamy zatem wszystkich kibiców do zobaczenia na żywo konfrontacji jeleniogórzanek z aktualnym mistrzem Polski.

Więcej informacji na www.kprjeleniagora.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group