Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8533
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Na Czarnym zagrają dla Bogatyni i nie tylko!

Poniedziałek, 6 września 2010, 8:20
Aktualizacja: 8:21
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Na Czarnym zagrają dla Bogatyni i nie tylko!
Fot. TEJO/Organizator
Cykl czterech koncertów to propozycja Fundacji Kultury Ekologicznej, Rady Młodych Stowarzyszenia „Wspólne Miasto” oraz Sztuki Ulicy na wrześniowe weekendy wszystko to z okazji jubileuszu dwudziestolecia powstania FKE. Cel: zebranie środków dla mieszkańców zalanych w sierpniu terenów Ziemi Łużyckiej.

Pierwszy z zaplanowanych koncertów odbędzie się już 11 września 2010 r. (sobota). O godz. 10 zaczną się pokazy bractwa rycerskiego, a od godz. 16 na scenie ustawionej na terenie zabytkowego dworu rozpocznie się koncert pn. „Gramy dla Bogatyni!”.

Przy wejściu będzie można nabyć cegiełki, a dochód z ich sprzedaży zostanie w całości przekazany na rzecz miejscowości, która najbardziej ucierpiała podczas ostatniej powodzi. W sobotę zaprezentują się m. in. Wotan Hird – Najemna Drużyna Wojów Wikińskich i Słowiańskich oraz cztery zespoły rockowe – Re-Sight, Ness, Kefir Band oraz Sandstone.

Kolejne weekendy zapowiadają się równie ciekawe. 18 września zaplanowana jest impreza w klimacie hip-hopowym, a dzień później organizatorzy przygotowują nie lada gratkę dla miłośników reggae. Wszystko zakończy się 25 września występem lokalnych kabaretów.

Na sobotnim koncercie miał wystąpić zespół Microexpressions, tego samego dnia zagra on jednak dedykowany mieszkańcom Bogatyni koncert na żywo dla 4 Programu Polskiego Radia. Początek o godz. 15:00.

UWAGA!: Pieniądze dla powodzian z Bogatyni można przekazać już teraz przelewem.
Nr konta: 47 1240 1301 1111 0010 0142 7377
Tytuł wpłaty: „Gramy dla Bogatyni!”

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group