Zalogowanych: 19

II liga koszykarzy: Muszkieterowie zaporą nie do przejścia

Niedziela, 22 listopada 2015, 21:49
Aktualizacja: 21:51
Koszykarze II–ligowych Sudetów Jelenia Góra musieli przełknąć dziś gorycz porażki przegrywając w Nowej Soli z miejscowymi Muszkieterami 54:63.

W pierwszej kwarcie skuteczność obu zespołów pozostawiała wiele do życzenia, ale zwycięsko z tej batalii wyszli jeleniogórzanie prowadząc po 10 minutach 10:8. W 13. minucie po skutecznym rzucie Jarosława Wilusza wygrywaliśmy różnicą 7 "oczek" (17:10), ale później było już tylko gorzej. Po raz ostatni w tym pojedynku na prowadzeniu byliśmy w 17. minucie. Rywale jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie 25:23, a po zmianie stron systematycznie odjeżdżali koszykarzom Sudetów. Po raz ostatni zryw jeleniogórzan obserwowaliśmy w końcówce trzeciej odsłony. Miejscowi prowadzili już 45:34, ale podopieczni Jarosława Wilusza zbliżyli się na dystans 6 punktów. W czwartej częśći gry przeciwnicy kontrolowali przebieg wydarzeń wygrywając 63:54.

Muszkieterowie Nowa Sól - Sudety Jelenia Góra 63:54 (8:10, 17:13, 20:16, 18:15)

Sudety: Niesobski (18), Wojciul (14), Minciel (6), Wilusz (6), Serbakowski (6), Raczek (4)