Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5944
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Możesz bezpłatnie zdobyć nowy zawód

Środa, 21 lutego 2018, 7:39
Aktualizacja: Wtorek, 6 marca 2018, 9:55
Autor: Org
Jelenia Góra: Możesz bezpłatnie zdobyć nowy zawód
Fot. Organizator
Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Jeleniej Górze rozpoczyna nabór do drugiej edycji projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI” . Tak jak poprzednio projekt skierowany jest do osób w wieku 18–24 lata i daje bezpłatnie możliwość zdobycia nowego zawodu.

Uczestnicy mogą zdobyć kwalifikacje zawodowe, natomiast ich wybór (barman, fryzjer, operator wózka widłowego, kelner, stylista paznokci, spawacz, operator cnc, a może jeszcze całkiem inny) zależy od nich samych.

Po zajęciach teoretycznych odbędzie się 3-miesięczny płatny staż. W czasie trwania projektu uczestnicy objęci będą także innymi bezpłatnymi formami wsparcia, np. odbędą się warsztaty kreowania własnego wizerunku, kurs językowy czy kurs prawa jazdy.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronach www.ohp.pl, www.dokariery.pl www.zielonalinia.gov.pl oraz w siedzibie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Jeleniej Górze przy ul. Wiejska 29.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Można się z nami kontaktować mailowo: i.zarczynska@ohp.pl oraz telefonicznie 75/ 645 77 35 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00) – zachęcają do udziału organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group