Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7821
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Motocyklista zginął pod kołami

Wtorek, 1 kwietnia 2008, 16:52
Aktualizacja: Środa, 2 kwietnia 2008, 7:34
Autor: Mar
JELENIA GÓRA: Motocyklista zginął pod kołami
Fot. Mar
Tragiczny wypadek na rogatkach miasta. Przy hotelu Fan motocyklista spadł z pojazdu, uderzył w samochód i poniósł śmierć na miejscu. Wszystko działo się po godz. 16. 30. Uwaga! Zdjęcia są drastyczne.

Z nieustalonych dotychczas przyczyn 30 letni mieszkaniec Legnicy stracił panowanie nad motocyklem wywrócił się i spadł z pojazdu. Motocykl uderzył w samochód należący do mieszkańców Mysłakowic, natomiast kierowca trafił pod terenówkę należącą do Holendrów.

– Nagle zobaczyliśmy motocykl pędzący na nasz samochód, mąż nic nie mógł zrobić i zderzyliśmy się z nim. Holendrzy, którzy jechali przed nami, usiłowali zjechać na parking, ale motocyklista wpadł pod ich auto – powiedziała uczestniczka wypadku.

Świadek, który widział prowadzącego motocykl w Miłkowie powiedział, że ten jechał brawurowo, wyprzedzał w bardzo niebezpiecznym miejscu i dla zabawy jechał przez kilkaset metrów tuż obok jego auta. – Kilka minut później zobaczyłem go leżącego pod samochodem. Poznałem go po bardzo charakterystycznym napisie na kurtce. Ja pojechałem dalej, a on został tam na zawsze – powiedział świadek.

Wyjazd z Jeleniej Góry w kierunku Karpacza był zamknięty przez kilka godzin, bowiem czynności policyjne i prokuratorskie przy wypadku śmiertelnym są bardzo drobiazgowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (402) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group