Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 7966
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Moto Dzień Dziecka

Poniedziałek, 3 czerwca 2019, 14:03
Aktualizacja: Środa, 5 czerwca 2019, 13:53
Autor: KL–W
Jelenia Góra: Moto Dzień Dziecka
Fot. Użyczone
1 czerwca, w najpiękniejszy dzień roku, odbył się w Centrum Opieki nad Dzieckiem „Dąbrówka” w Jeleniej Górze już po raz trzeci Moto Dzień Dziecka 2019 zorganizowany przez Jeleniogórską Grupę Motocyklową „Motocyklowe Karkonosze”.

Imprezę w tym roku, mimo wielu obowiązków, zaszczycił swoją obecnością prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak, który jako współorganizator otrzymał serdeczne podziękowania za wsparcie tak wspaniałej inicjatywy.

Atrakcji było jak zawsze co niemiara: wata cukrowa, dmuchany zamek i zjeżdżalnia, malowanie twarzy, lekcje tańca flamenco, profesjonalny trening piłki nożnej, spotkanie ze strażakami OSP Mysłów i OSP Jeżów Sudecki, którzy uruchomili sprzęt i wszyscy chętni mięli prysznic w ten słoneczny piękny dzień. Oczywiście nie zabrakło również prezentów, które zostały przygotowane przez naszych przyjaciół motocyklistów. Dzieci dostały: rowery, hulajnogi, rolki, gry planszowe, piłki, osprzęt do koszykówki i piłki nożnej i wiele innych wspaniałych niespodzianek – mówi dyrektor Centrum Opieki nad Dzieckiem „Dąbrówka” w Jeleniej Górze Katarzyna Lenart- Wyrobek.

Jednak najbardziej oczekiwaną atrakcją były już słynne przejażdżki motocyklowe i samochodowe. Wiatr we włosach, ryk silników i indywidualne spotkania kierowcami to właśnie to, co wywołuje największą radość oraz uśmiech na twarzy dzieci z „Dąbrówki 1”, „Dąbrówki 2” i „Dąbrówki 3”. Na te spotkania dzieci czekają cały rok, a wspomnienia i radosne przeżycia pozostają z nimi przez bardzo długi okres.

Tegoroczna impreza nie obyła się również bez tradycyjnego ogniska z pieczoną na kiju kiełbaską, grochówką, pysznych wypieków przygotowanych przez panie z Motocyklowych Karkonoszy i pizzą na zakończenia tak radosnego dnia.

Najpiękniejsze w spotkaniach dzieci i ich rodzin z zaprzyjaźnionymi osobami staje się budowanie prawdziwych więzi i szczera chęć niesienia pomocy potrzebującym, za co dyrektor i wszyscy pracownicy Centrum wraz z dziećmi jesteśmy bardzo wdzięczni – podkreśla . Katarzyna Lenart- Wyrobek i dodaje: dziękuję z całego serca wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tegorocznego Moto Dnia Dziecka, również dzieciom i wychowawcom z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Dąbrówka 1” w Jeleniej Górze - mam nadzieję, że spotkamy się ponownie za rok.

Twoja reakcja na artykuł?

6
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
844
Tak
10%
Nie
61%
Zamierzam sobie zrobić
2%
Nigdy sobie nie zrobię
27%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
Aktualności
Lodowisko lada dzień
 
112
Gigantyczny korek
 
112
TIR w rowie
 
112
Autobus w rowie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group