Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8784
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Most w Mysłakowicach zamknięty. Są objazdy!

Środa, 22 kwietnia 2015, 10:07
Aktualizacja: Czwartek, 23 kwietnia 2015, 7:41
Autor: Angela
Mysłakowice: Most w Mysłakowicach zamknięty. Są objazdy!
Fot. UG Mysłakowice
Po kontroli NIK– u wczoraj wieczorem (21.04) zamknięto most nad rzeką Łomnicą przy ul. Jeleniogórskiej w Mysłakowicach (nieopodal byłej przychodni zdrowia). Kontrola wykazała bowiem, że obiekt jest w tragicznym stanie technicznym i nie nadaje się do użytku, bo stanowi zagrożenie dla użytkowników. Obecnie objazdy dla autobusów, busów i samochodów ciężarowych są przez Miłków – Ścięgny. Most będzie zamknięty do odwołania.

Jak czytamy w piśmie do Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei we Wrocławiu, kontrola została przeprowadzona 14 kwietnia br. Wykazała bardzo zły stan techniczny mostu. Stąd decyzja o bezterminowym zamknięciu obiektu.

Samochody osobowe mogą ominąć most wjeżdżając od strony Jeleniej Góry w ul. Wojska Polskiego (koło stacji Orlen), a od strony Kowar - w ul. Wojska Polskiego (za stacją PKP w lewo).

- Zarządcą drogi jest Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu, więc czekamy na ich decyzję co będzie dalej - mówi Wojciech Dudzik, podinsp. ds. inwestycji, budowy dróg i mostów Urzędu Gminy w Mysłakowicach. - Tymczasem trwają prace dotyczące oznakowania objazdów - dodaje.

Film Telewizji StrimeoTV

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (39)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group