Piątek, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 2447
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Moc atrakcji na zimowisku w MDK

Piątek, 23 stycznia 2015, 8:12
Aktualizacja: 8:16
Autor: Org
Jelenia Góra: Moc atrakcji na zimowisku w MDK
Fot. Archiwum Organizatora
Jak co roku, w okresie ferii zimowych Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze przygotował dla swoich podopiecznych wiele atrakcji. Tym razem w zajęciach uczestniczy 50 dzieci. Pierwszy tydzień już prawie za nami, wiec czas na podsumowanie…

Pierwszy tydzień ferii rozpoczął się spotkaniem uczestników zimowiska z przedstawicielami straży miejskiej i policji: Grzegorzem Rybarczykiem ze Straży Miejskiej w Jeleniej Górze oraz Beatą Sosulską-Baran z Wydziału Prewencji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze. Zaproszeni goście przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas ferii. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, otrzymując na zakończenie samoprzylepne, odblaskowe „buźki”.

Kolejny dzień upłynął pod znakiem sportu i rekreacji. Część dzieci wzięła udział w zajęciach w hali sportowej Międzyszkolnego Ośrodka Sportu, a pozostali skorzystali z basenu przy Szkole Podstawowej nr 11. Następnego dnia wszyscy mieli okazję poznać tajniki brazylijskiej sztuki walki o nazwie capoeira. W przedostatni dzień dzieci uczestniczyły w zajęciach umuzykalniających w Filharmonii Dolnośląskiej natomiast atrakcją ostatniego dnia będzie mini playback show z nagrodami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group