Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 5897
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Moc atrakcji i dobrej zabawy w SP 6

Sobota, 13 czerwca 2015, 21:47
Aktualizacja: Niedziela, 14 czerwca 2015, 12:11
Autor: Karolina Matusewicz
Jelenia Góra: Moc atrakcji i dobrej zabawy w SP 6
Fot. Karolina Matusewicz
Dzisiaj (13.06) na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 w Cieplicach odbył się rodzinny festyn pod hasłem „Bezpiecznie żyjemy zdrowie szanujemy”, zorganizowany przez Radę Rodziców. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji i dobra zabawa.

Imprezę rozpoczęły występy taneczne i wokalne uczniów tutejszej szkoły, którzy zaprezentowali się także w pokazach karate i capoeiry, którą mogą trenować u współorganizatora festynu - Przystani Twórczej.

Każdy mógł spalić kalorie biorąc udział w zajęciach aerobiku pod okiem Marcina Łątki, zmierzyć ciśnienie w punkcie medycznym Divemedu, a także skorzystać z porad dietetycznych i masażu u wykwalifikowanych fizjoterapeutów ze Szpitala MSW.

Ponadto przez cały czas trwania festynu można było kupować cegiełki, będące jednocześnie losami na loterii fantowej, w której przewidziano wiele cennych nagród. W finale losowania można było wygrać serie różnych zabiegów w Uzdrowisku Cieplice. Na dzieci czekały warsztaty i konkursy plastyczne, malowanie buziek, rysowanie kredą po asfalcie, zabawy z chustą klanza, strzelanie z łuku, zadania sprawnościowe i przejażdżki na kucach. W południe uczniowie SP nr 6 zmierzyli się w meczu piłki nożnej z piłkarzami MKS Karkonosze.

Mamy upiekły i sprzedawały za symboliczną cenę pyszne ciasta, a ojcowie mogli posilić się grochówką lub kiełbasą z grilla, które z pewnością dodały sił tym, którzy rozegrali mecz ze swoimi pociechami.

W przygotowanym miasteczku drogowym można było sprawdzić swoją wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego, a nieco dalej obejrzeć z bliska wóz strażacki, samochód GOPR-u, specjalistyczny samochód PWiK WODNIK oraz karetkę.

Wszyscy przybyli na festyn bawili się znakomicie dzięki organizatorom i rodzicom, którzy dołożyli wszelkich starań, aby impreza przyciągnęła mieszkańców Cieplic i gwarantowała dobrą zabawę dla całej rodziny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group