Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6152
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Młodzież prezentowała swoją wiarę

Piątek, 19 sierpnia 2016, 8:00
Aktualizacja: Sobota, 20 sierpnia 2016, 9:18
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Młodzież prezentowała swoją wiarę
Fot. Przemek Kaczałko
Młodzież zrzeszona w akcji Generacja Plus zaprezentowała w środę (17.08) swoje przywiązanie do wiary w boga. Na Placu Ratuszowym dzielili się swoimi umiejętnościami wokalnymi, aktorskimi oraz świadectwem wiary.

Misja Generacja Plus to grupa wolontariuszy – chrześcijan, którzy jeżdżą po miastach Polski i głoszą ewangelię. Mówią o tym, co przeżyli z bogiem. - Ponieważ dużo dostaliśmy od Pana Boga i chcemy się tym dzielić - wyjaśniła Klaudia Buss, koordynatorka misji Generacja Plus.

W centrum miasta zaprezentowali się młodzi ludzie z Jeleniej Góry, ale także z innych miast Dolnego Śląska, była jedna osoba z Włoch. To już trzecia edycja akcji prowadzonej przez Kościół Zielonoświątkowy. - Oprócz tego organizujemy różne akcje: rano rozdajemy darmową kawę i herbatę, „znajdź plus”. Zachęcamy ludzi do tego, żeby znaleźli plus bycia blisko Pana Boga – dodała Klaudia Buss.

Podobne wydarzenie odbędzie się jeszcze w piątek (19.08, godz. 18:00) w Parku Norweskim w Cieplicach, a organizatorzy zapraszają również na piknik rodzinny, który zaplanowano na najbliższą sobotę (20.08) o godz. 16:00 na „błoniach” jeleniogórskich (u zbiegu ulic Sobieskiego i Jana Pawła II). W trakcie wydarzeń rozdawane są ulotki oraz darmowe biblie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group