Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2069
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Młodzież KPR–u podsumowała sezon

Czwartek, 17 września 2015, 18:38
Aktualizacja: 18:53
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Młodzież KPR–u podsumowała sezon
Fot. Tomasz Raczyński
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski juniorek młodszych oraz mistrzostwo Dolnego Śląska młodziczek, które w fazie centralnej zajęły 4. miejsce w Polsce to sukcesy młodzieży KPR–u Jelenia Góra z ubiegłego sezonu. Podczas spotkania przy grillu zawodniczki, trenerzy i rodzice podsumowali dokonania oraz dyskutowali o planach na zbliżający się sezon.

W sezonie 2014/2015 siedem zawodniczek z kadrą Dolnego Śląska wystąpiło na XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, gdzie zdobyły brązowy medal (Bachrurska, Starczyk, Klimaszewska, Dubiel, Filończuk, Konarzewska, Szczepańska). Jeleniogórzanki wraz z koleżankami z terenu województwa prowadzone były przez Dile Samadovą (KPR) oraz Natalię Tsvirko (Zagłębie). Dobre występy w OOM skutkowały powołaniem do kadry Polski rocznika 2000, na pierwsze zgrupowanie powołanie dostały: Natalia Filończuk i Magdalena Starczyk, a na drugie Marika Klimaszewska i Zuzanna Dubiel.

W sezonie 2015/2016 jeleniogórzanki podzielone zostały na dwa zespoły:
KPR Jelenia Góra SMS Karpacz w składzie: Filończuk, Skowrońska, Wojtas, Białogrecka, Drozdowska (KPR Kobierzyce), Kruszewska, Oleszek, Lewandowska (EUCO Dziewiatka Legnica), Sieradzka, Juźwik (Włókniarz Mirsk), Starczyk, Klimaszewska oraz Dubiel.

W KPR MOS Jelenia Góra zagrają: Grabarczyk, Płudowska, Szczepańska, Bachurska, Wrotniewska, Drąg, Liebersbach, Szramik, Konarzewska, Kubiak, Chlebosz, Szczupak, Paradysz, Leszczyńska i nowa zawodniczka pozyskana z klubu Czarni Żagań - Natasza Podgórska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group