Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 8337
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Młodzi Duchem on–line

Czwartek, 3 grudnia 2020, 7:03
Autor: Przystań Twórcza
Jelenia Góra: Młodzi Duchem on–line
Fot. Przystań Twórcza
Zajęcia Fitness oraz Warsztaty Tańca realizowane w ramach spotkań Klubu Seniora „Młodzi Duchem” przeniosły się do sieci i są realizowane on-line. Panie przed swoimi komputerami ćwiczą, rozciągają się i trenują kroki taneczne. Zapraszamy osoby chętne na kolejne bezpłatne spotkania on-line w grudniu 2020r. Więcej informacji można uzyskać w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze pod nr. 75 71 22 892.

Zajęcia Fitness oraz Warsztaty Tańca realizowane są z Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego 2020, realizacja zadania – Integracja Seniorów, którego organizatorem jest Ognisko TKKF Zabobrze przy JSM i Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa i finansowane są przez Miasto Jelenia Góra.

Panie z Klubu Seniora „Młodzi Duchem” w listopadzie uczestniczyły w fantastycznych Zajęciach Fitness z Barbarą Szoką najpierw w trybie stacjonarnym. W trakcie ćwiczeń trenerka zwracała uwagę na ważność wykonywania ruchów z dokładnością, by każdy z mięśni został odpowiednio rozciągnięty. Przy muzycznych rytmach i rozciąganiu się kijami Seniorki poznawały układy choreograficzne. Nie zabrakło tanecznych wątków w postaci salsy. Na koniec odbyła się relaksacja na karimatach i ćwiczenia oddechowe.

Uczestnicy wzięli udział w Warsztatach Tańca również w trybie stacjonarnym, poprawiających kondycję, które zrealizowała energiczna instruktorka Agnieszka Lis. Panie i panowie uczyli się kroków tanecznych połączonych z ćwiczeniami, co było dla nich wspaniałym relaksem.

Po przejściu na warsztaty organizowane zdalnie Panie z Klubu Seniora „Młodzi Duchem” uczestniczyły w nowatorskiej formie Zajęć Fitness z Barbarą Szoką on-line. Po zainstalowaniu programu do łączenia się przez Internet odbyły się oryginalne ćwiczenia ruchowe. Trenerka na żywo i w rytm muzyki prezentowała kolejne kroki. Nie zabrakło rozciągania się z kijami, za które posłużyły paniom kije od mioteł. Seniorki poznawały również taneczne kroki do salsy.

Seniorzy wzięli udział także w Warsztatach Tańca on-line, poprawiających kondycję, które zrealizowała w dwóch grupach energiczna instruktorka Agnieszka Lis. Uczestnicy ćwiczyli kroki taneczne łącząc je z ćwiczeniami ruchowymi, by zachować dobrą kondycję.

Podczas kolejnych spotkań do zajęć on-line dołączyły przez Messengera osoby z facebookowej grupy Klubu Seniora „Młodzi Duchem”. Mimo, że nie mogły spotkać się na żywo, miały okazję zobaczyć ćwiczące i tańczące koleżanki, a nawet dołączyć do zajęć, co sprawiło wszystkim wiele radości.

Zapraszamy osoby chętne, by dołączyły do bezpłatnych Zajęć Fitness on-line i Warsztatów Tańca on-line. Więcej informacji można uzyskać w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze pod nr. 75 71 22 892.

Plan na grudzień 2020 r.:

Cykl Zajęć Fitness on-line – 7 i 14.12.2020 o godz. 11.00. Wstęp wolny (zapisy pod nr tel. 75 71 22 892). Cykl energicznych Zajęć Fitness w formie on-line przez Internet z Barbarą Szoką, która wprowadzi Seniorów w ciekawy świat Fitnessu i nauczy ćwiczeń rozciągających oraz relaksacyjnych. Zajęcia Fitness realizowane są z Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego 2020, realizacja zadania – Integracja Seniorów, którego organizatorem jest Ognisko TKKF Zabobrze przy JSM i Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Warsztaty Tańca on-line - 9 i 16.12.2020 o godz. 16.00 i 17.00. Wstęp wolny (zapisy pod nr tel. 75 71 22 892). Warsztaty Tańca on-line przez Internet poprowadzi wspaniała instruktorka Agnieszka Lis. Seniorzy poznają kroki tańców oraz elementy salsy i zumby. Będzie to doskonała okazja do połączenia piękna tańca z formami ćwiczeń ruchowych. Spotkania będą się odbywać w dwóch grupach: o godz. 16.00 i o godz. 17.00 w ok. 40 minutowych turach. Wcześniejsze zapisy obowiązują na każde spotkanie do 25 listopada 2020 r. Warsztaty Tańca Towarzyskiego realizowane są z Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego 2020, realizacja zadania – Integracja Seniorów, którego organizatorem jest Ognisko TKKF Zabobrze przy JSM i Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Twoja reakcja na artykuł?

8
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group