Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 6602
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra - Sobieszów: Mistrzostwa Jeleniej Góry w biegach na nartorolkach

Sobota, 12 czerwca 2010, 14:39
Aktualizacja: 21:31
Autor: arec
Jelenia Góra - Sobieszów: Mistrzostwa Jeleniej Góry w biegach na nartorolkach
Fot. arec
Pomimo panujących upałów, przerwy w aktywności sportowej nie mają młodzi narciarze biegowi. Dziś na ulicach Sobieszowa mogliśmy zobaczyć zawodników startujących w XVIII Mistrzostwach Jeleniej Góry w biegach na nartorolkach.

Start i meta zawodów zlokalizowane były przy Szkole Podstawowej nr 15. Rywalizacja odbywała się w kategoriach juniorów, juniorek oraz dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych.

Jazda na nartorolkach to sposób na aktywność sportową narciarzy biegowych, którzy wiosną i latem nie maja możliwości trenowania na śniegu.

Dzisiejsze zawody odbywały się na drogach asfaltowych co niestety sprzyjało także bolesnym upadkom podczas jazdy. Młodzi narciarze nie zniechęcali się jednak, a ci którym upadek się zdarzył nabierali jeszcze większej sportowej złości.

W rywalizacji juniorów bardzo szybkie tempo narzucił Jakub Mieszała z MKS Karkonosze Sporty Zimowe. – Uzyskując dobry czas chciałem przede wszystkim zadowolić trenera – powiedział po wyścigu Jakub, któremu upał nie przeszkodził w dobrym starcie – Było gorąco, ale nie aż tak bardzo – powiedział krótko młody narciarz biegowy.

W dzisiejszych zawodach oprócz rywalizacji na nartorolkach rozegrano również wyścigi na hulajnogach dla uczniów szkół podstawowych. Imprezę zorganizowało MKS Karkonosze Sporty Zimowe.

Wyniki podamy po otrzymaniu informacji od organizatorów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group