Poniedziałek, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6369
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Minął miesiąc, czy protesty coś zmieniły?

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 3 sierpnia 2017, 15:51
Aktualizacja: 15:56
Autor: tvdami
Czy protest jaki odbył się na terenie jeleniogórskiego schroniska przyniósł efekty? Miesiąc po manifestacji wracamy do tematu...

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~Bambo 3-08-2017 16:43
Cóż za pytanie. Ludzie z PO - tak podała lichsza TV są woodstock nad Odrą. Prawdopodobnie inni nowocześni i zakodowani też tam są.. No więc zmieniło, na tyle, że normalni ludzie mają spokój. Tylko ten jelenionkowy brukowiec wywleka jakieś dyrdymały. Po co? Nie czas i nie pora. Są w końcu wakacje.
~III sort 3-08-2017 19:03
Bambo dość żeś czarny to jeszcze ciemny,włącz kołchoźnik z Torunia to się dowartościowujesz. Chyba zmieniło się na gorsze bo nie chcą przyjmować odzieży na podściółkę dla psów a za parę miesięcy ZIMA.
~kar 3-08-2017 20:20
Jeżeli Tuskowi zacznie się usuwać mu grunt pod nogami, to już nie będzie tak chętnie przyjeżdżał do Polski i składał zeznań. Będzie uciekał i chował się za immunitetem przewodniczącego Rady Europejskiej, ale ten immunitet wcześniej czy później się zakończy i Tusk będzie musiał stanąć oko w oko z prawdą i wymiarem sprawiedliwości. Będzie musiał także stanąć przed tymi, którzy po katastrofie smoleńskiej mają wciąż ból w swoich sercach.
~Bambo do III sort 3-08-2017 20:41
III Sortem jesteś i III sortem pozostaniesz. Co do kołchoźnika to na dodatek burak!!!
~kizior 3-08-2017 22:00
Ale w tym wszystkim nie chodzi chyba o Tuska,tylko o schronisko dla małych zwierząt i losy kierownika tego obiektu? Po co te głupie komentarze?
~jakitaki 4-08-2017 7:47
~kizior :D bo widzisz, nikt z powyżej komentujących tego materiału nie oglądał :D ale zdanie wyrobione w temacie ma :D hahahaha bo widzisz, wprawdzie komentatorzy komentować mogą, to jednak nie mają ani transferu na obejrzenie materiału ani tym bardziej ochoty. Wystarczy rzucić im hasło - szczekaj! to szczekają :D
~Baca 4-08-2017 11:56
Istnieje grupa tzw. pożytecznych idiotów, ktorzy za cudze srebrniki (euro,marki ruble) sprzedają własną Ojczynę masowo za te pieniądze Szwabów i Kacapów organizuja zrówno w Warszawie, jak i takiej Pipidówie jak Jelenia szumne " WIECE"( czytaj SABATY ...) wystawiając swoje oblicza do uwiecznienia przez tubylczych paparazzi , a potem się chwlą jakie to z nich GIEROJE... Stroją się w czarne szaty, kapeluchy dzieciakom zaklejają usta .... i potem chdzą i się chwalą"ja jako były" ( CZYZTAJ ŁĄCVZNIE. I tak do nowej zadymy - na hasło Maskwy, Berlina.. i marza usłyszą Szyroka strana maja radnaja, zaś bratnia dłoń uwiesi na bohaterskiej piesi pierwszy po prawie 30 latach suszy ORDER
~do : jakitaki vel ??? 4-08-2017 13:06
Jakitaki czy ty przypadkiem nie jesteś drugim wcieleniem „ Nadczłowieka „ o Nicku pff ? Bo piszesz w tym samym stylu. Ale ludzie niezbyt rozgarnięci nie mogą się pozbyć swoich przyzwyczajeń . Nadmiar nieuzasadnionych treścią EMOTIKONÓW … identycznie , jak u pff-a. Treść też , jak u niego – bzdety i …skamlanie, jak to u kundelków, chcących być dużymi i grożnymi psami bojowymi.PS. Czy naprawdę w tym emailu- instrukcji z Fabryki Trolli w Petersburgu dawniej Leningradzie, nie nakazali oprócz sekwencyjnych zmian Nicka , unikania w tym drugim tylu EMOTIKONÓW ? Partacze, czy wy, wykonawcy do d…?
~A skąd można wiedzieć, 4-08-2017 17:14
czy się coś zmieniło?Materiał video to jak serial turecki, gadające głowy. ciągle podobnie. Niby o zwierzakach, a ich nie widać zza krat i z tej perspektywy z jakiej video było robione. A dlaczego kamera nie była "wścibska" i nie zajrzała do kojców,i nie "przeleciała się" po kątach i zapleczu, tak przynajmniej jak robi to teściowa gdy wizytuje synową?To tak jak w polityce , od zawsze sprawy polskie poza Polakami są załatwiane,tak sprawy psie i kocie( no właśnie a jak u kotów ?) załatwiane są poza bohaterami(praktycznie). Nawet zwierzakom ,na tym filmie,celebrytami nie pozwolono zostać.Ktoś mnie uświadomi może, jak politycznie poprawnie należy myśleć o tej psiej sprawie ? Jest super czy nie, bo z filmiku nie łapię ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group