Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 3693
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mimo zimy myślą o lecie… agatowym

Wiadomości: LWÓWEK ŚLĄSKI
Poniedziałek, 1 lutego 2010, 9:29
Aktualizacja: 9:30
Autor: KAM
Fot. Organizatorzy
W sali konferencyjnej lwóweckiego magistratu odbyło się pierwsze spotkanie Komitetu Organizacyjnego XIII Lwóweckiego Lata Agatowego. Omawiano sprawy organizacyjne i programowe.

W skład komitetu wchodzą przedstawiciele najróżniejszych instytucji i służb publicznych. W czasie spotkania omówiono zagadnienia techniczne oraz sprawy organizacyjne. Dyskutowano o organizacji wystaw mineralogicznych w tym głównej wystawy „Agaty z Płóczek Górnych”. Potwierdzono już wstępnie program artystyczny LLA.

W czasie giełdy minerałów do grodu lwa przyjedzie grupa „Myslovitz”, Hey z Kasią Nosowską oraz Kasia Kowalska z zespołem. Do Lwówka zaproszony został także jeden z zespołów…disco polo. Do połowy lutego nastąpi podpisanie przedwstępnych umów z zespołami i dopracowany zostanie program artystyczny.

Organizatorzy LLA w czasie spotkania dosyć szeroko omawiali zagadnienia techniczne między innymi zabezpieczenia energetyczne w czasie imprezy, organizację ruchu podczas przygotowań stoisk rozmieszczonych wokół rynku czy też przy rozkładaniu dwóch scen.
Wystąpiono z prośbą do Wojewody Dolnośląskiego o objęcie honorowego patronatu nad giełda minerałów.

Komitet organizacyjny LLA, na czele którego stoi sekretarz gminy Jan Serafin, będzie zbierał się przynajmniej raz w miesiącu i pracował nad organizacją największej w Polsce giełdy minerałów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Rudebwoy 1-02-2010 9:48
Jestem dumny że mam rodzinę w tym małym miasteczku... Jak impreza to z pełną parą, a nie tu w jeleniej... zaproszą co roku czerwone gitary czy jakieś wogóle nieznane zespoły i są zadowoleni z siebie
~ 1-02-2010 18:20
do Rudebwoy w ogole pisze sie osobno

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group