Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9550
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

LWÓWEK ŚLĄSKI: Mimo zimy myślą o lecie… agatowym

Poniedziałek, 1 lutego 2010, 9:29
Aktualizacja: 9:30
Autor: KAM
LWÓWEK ŚLĄSKI: Mimo zimy myślą o lecie… agatowym
Fot. Organizatorzy
W sali konferencyjnej lwóweckiego magistratu odbyło się pierwsze spotkanie Komitetu Organizacyjnego XIII Lwóweckiego Lata Agatowego. Omawiano sprawy organizacyjne i programowe.

W skład komitetu wchodzą przedstawiciele najróżniejszych instytucji i służb publicznych. W czasie spotkania omówiono zagadnienia techniczne oraz sprawy organizacyjne. Dyskutowano o organizacji wystaw mineralogicznych w tym głównej wystawy „Agaty z Płóczek Górnych”. Potwierdzono już wstępnie program artystyczny LLA.

W czasie giełdy minerałów do grodu lwa przyjedzie grupa „Myslovitz”, Hey z Kasią Nosowską oraz Kasia Kowalska z zespołem. Do Lwówka zaproszony został także jeden z zespołów…disco polo. Do połowy lutego nastąpi podpisanie przedwstępnych umów z zespołami i dopracowany zostanie program artystyczny.

Organizatorzy LLA w czasie spotkania dosyć szeroko omawiali zagadnienia techniczne między innymi zabezpieczenia energetyczne w czasie imprezy, organizację ruchu podczas przygotowań stoisk rozmieszczonych wokół rynku czy też przy rozkładaniu dwóch scen.
Wystąpiono z prośbą do Wojewody Dolnośląskiego o objęcie honorowego patronatu nad giełda minerałów.

Komitet organizacyjny LLA, na czele którego stoi sekretarz gminy Jan Serafin, będzie zbierał się przynajmniej raz w miesiącu i pracował nad organizacją największej w Polsce giełdy minerałów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group