Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 2933
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mikołaj zawitał do Klubu Kwadrat

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 8 grudnia 2015, 8:18
Aktualizacja: 8:22
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
– Słyszałem, że tu są kółka – powiedział na wstępie niedzielnego (6.12) spotkania w jeleniogórskim Klubie Kwadrat św. Mikołaj. O jakie kółka chodzi? O cztery kółka, które dzieci same wykonały. – Bardzo ładny prezent przygotowały – wyznał gość specjalny.

Kameralne spotkanie z Mikołajem dzieci rozpoczęły bowiem od skręcania balonów z lokalnym magikiem Jarkiem Misiurą. Następnie pojawiła się Śnieżynka, z którą to maluchy wyczekiwały na gościa z Laponii. Gdy usłyszały doskonale znane „ho, ho, ho” zaczęły wypatrywać pana w czerwonym stroju z długą białą brodą i... pojawił się. Każde dziecko zostało tego dnia obdarowane, również rodzice dobrze się bawili. Nowe otwarcie klubu, kojarzonego dotychczas z wieczornymi koncertami ma obfitować we wszelkiego typu wydarzenia, by dotrzeć do szerszego grona jeleniogórzan i osób z okolic.

- To jest miejsce, w którym każdy ma się czuć dobrze, bez względu na wiek – tłumaczył nową inicjatywę jeden z organizatorów Miłojałek, Łukasz Hnatów zapowiadając kolejne imprezy skierowane do osób w różnym wieku. - Dobrym przykładem tego, że zmierzamy w różnych kierunkach jest to, że będziemy mieć śpiewanie operowe w środę, a więc coś, czego też tutaj nie było – zapowiada współwłaściciel Klubu Kwadrat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~i tyle 9-12-2015 2:19
w Polsce prawo jest łamane, a prezydent Duda idzie prostą drogą przed Trybunał Stanu - to cytat, ja też mam dość!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group