Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6958
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mikołaj obdarował dzieci z cieplickiej świetlicy

Niedziela, 7 grudnia 2014, 9:01
Aktualizacja: 9:06
Autor: rylit
Jelenia Góra: Mikołaj obdarował dzieci z cieplickiej świetlicy
Fot. rylit
W piątkowy wieczór (5.12) w świetlicy przy parafii św. Jana Chrzciciela w Jeleniej Górze–Cieplicach gościł Mikołaj. Dzięki łańcuchowi dobrych ludzi, około 40 dzieci otrzymało od niego prezenty w postaci zabawek i słodyczy.

Do tak radosnego wydarzenia mogło dojść dzięki zaangażowaniu pracowników świetlicy z opiekunem o. Łukaszem Porąbką oraz młodych wolontariuszy.

Jak co roku, w akcję mikołajkową i świąteczną zaangażowała się Rada Jednostki Pomocniczej Miasta Jeleniej Góry „Uzdrowisko Cieplice” oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „Wodnik” z Jeleniej Góry, które ufundowało prezenty.

Zanim jednak najmłodsi je otrzymali, część z nich wystąpiła w spektaklu, zrealizowanym w ramach projektu Przystani Twórczej Cieplickiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze „Nie tchórz – Przystań i Twórz”.

Młodzi aktorzy, którym przedstawienie pomogła przygotować opiekunka Maria Jęczmyk, zaprezentowali bajkę w języku angielskim. Spektakl został nagrodzony oklaskami przez pozostałe dzieci oraz zaproszonych gości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group