Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 5926
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Międzyzdroje: Miasto za wzór

Sobota, 18 września 2021, 9:04
Autor: Jel
Międzyzdroje: Miasto za wzór
Fot. Jel
Międzyzdroje – miasto partnerskie Jeleniej Góry – położone nad Morzem Bałtyckim, na wyspie Wolin, liczy ponad 5 tys. stałych mieszkańców. Ten kurort może dla o wiele większej Jeleniej Górze być wzorem.

Miejscowość jest wyjątkowo zadbana, czysta, z mnóstwem pięknie ukwieconych parków, pełnych ławek i bezpłatnych leżaków dla pragnących wypoczynku gości, których w sezonie pojawia się ponad pół miliona.

Znane z Alei Gwiazd i pięknej, piaszczystej plaży oraz długiego molo z mariną oraz ukwieconymi parkami i deptakiem z mnóstwem atrakcji Międzyzdroje przyciągają co roku wielu wczasowiczów, w tym osób niepełnosprawnych, które nie mają tutaj problemu ze znalezieniem ławeczki, by przysiąść i licznymi podjazdami dla osób na wózkach.

Zwraca uwagę dbałość włodarzy o miasto. Codziennie, także we wrześniu już po letnich upałach, ok. 6.00 rano pojawiają się miejscy pracownicy podlewający w parkach i na klombach rośliny oraz dbający o ich dobrą kondycję, więc parki kwitną, Codziennie też o świcie opróżniane są kosze na śmieci i sprzątane na bieżąco tereny.

Twoja reakcja na artykuł?

16
84%
Cieszy
1
5%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1099
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group