Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 5885
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mezo kręcił teledysk w Szklarskiej Porębie

Wiadomości: Szklarska Poręba
Poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 7:39
Aktualizacja: Wtorek, 29 sierpnia 2017, 6:07
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomasz Raczyński
Po czyste powietrze, po piękne tereny do biegania, po lepszą kondycję – to trzy pierwsze powody, które można wymienić nakłaniając biegaczy do przyjazdu do Szklarskiej Poręby. One właśnie skłoniły Jacka „Mezo” Mejera do przyjazdu do miasta pod Szrenicą, a ściślej rzecz ujmując to organizatorzy Letniego Biegu Piastów, używając między innymi tych argumentów, namówili najlepszego artystę wśród biegaczy, by został ambasadorem tegorocznej edycji imprezy. Jak się okazało, będzie też teledysk z jego pobytu w naszym regionie.

Pierwszą wizytę Jacek „Mezo” Mejer złożył w lipcu, by uświetnić swoją osobą konferencję prasową zapowiadającą LBP. Przybył, zobaczył i się zakochał. - Nie mogliśmy nie wykorzystać takiej sytuacji – powiedziała Katarzyna Harbul-Bała, dyrektor marketingu Norweskiej Doliny. - Wspólnie z Wydziałem Promocji Urzędu Miasta Szklarska Poręba postanowiliśmy namówić Jacka na nakręcenie teledysku do jednej ze swoich piosenek z płyty „Życiówka”. Decyzja o tym, która to ma być piosenka, zapadła po jednym z treningów, które artysta odbył podczas lipcowego pobytu w Norweskiej Dolinie – dodała K. Harbul-Bała.

Jak podkreślił sam artysta, w swojej działalności łączy muzykę, sport i motywację. - To ma być numer, po obejrzeniu którego będziecie chcieli wyjść na trening, podbić tempo i jeszcze bardziej walczyć o życiówki – to będzie cel tego teledysku – powiedział Mezo, który w środowisku artystów i biegaczy słynie też z działalności charytatywnej (jest członkiem Drużyny Szpiku) i mało kto wie, że Jacek Mejer 17 lat temu miał przeszczep serca.

Wybór padł na utwór pod tytułem „Poświęcenie”, który idealnie wpisuje się w charakter górskich tras biegowych. Zdjęcia, które można obejrzeć w naszej galerii, pochodzą właśnie z planu teledysku do tej piosenki. Norweska Dolina i Zakręt Śmierci to nie jedyne ważne miejscówki dla biegaczy w Szklarskiej Porębie. W klipie zobaczyć będzie można jeszcze ujęcia ze Szrenicy, drogi pod Reglami, stadionu miejskiego oraz oczywiście Polany Jakuszyckiej i tegorocznej edycji Letniego Biegu Piastów. - Bo Szklarska Poręba mekką biegaczy jest! Przekonał się o tym Mezo, pora uświadomić tych, co żyją w błogiej nieświadomości - dodała Katarzyna Harbul-Bała. Premiera teledysku już wkrótce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~zz 28-08-2017 7:55
Chyba jedyne miasto w Polsce na prawach powiatu, które nie ma bezpośredniego dostępu do drogi szybkiego ruchu. A bez tego żadne miasto się nie rozwinie, zwłaszcza takie które ma aspiracje turystyczne a potencjał jest. Ale że od zawsze w Jeleniej Górze rządzi komuna (ze wszystkimi odmianami) to mamy to co mamy. Bieda z nędzą choć w ładnych okolicznościach przyrody...
~do zz 28-08-2017 9:08
Boże, co za bzdury. To jest przekaz, chyba wyłącznie do suwerena!
~GG 28-08-2017 11:24
Gwiazda raczej z niego małego pokroju więc może chociaż biegać potrafi.
~No i ? 28-08-2017 12:39
No i ?
~z innejbajki 28-08-2017 14:09
tzw teledysk sponsorowany :) - przez Norweską Dolinę oczywiście. No i Szklarska Poręba przy okazji załapie się też na ten marketing.
~Real 28-08-2017 14:57
Teoretycznie, podkreślam teoretycznie nie tylko Szklarska, czy Karpacz, ale cała kotlinna powinna być turystycznym eldorado. Skupienie na tak stosunkowo małej przestrzeni pięknych gór, Rudaw, pałaców, przepięknych krajobrazów i przyrody powinno być murowanym sukcesem. Moim zdaniem w przypadku turystyki, problemem nie są kiepskie drogi łączące z autostradą. Problem są mieszkający tutaj ludzie i ich samorządowi wybrańcy. Jeden jedyny przykład obrazujący co mam na myśli. Sprawa oczywista wszędzie, wspólny skipass na wyciągi. Nawet nie między miejscowościami, ale tylko w obrębie jednej miejscowości. Nie było i nie będzie... jak to u Kargulów i Pawlaków ;)
~moon 28-08-2017 16:23
Jak zwykle jeleniogórskie p...py i marudy zabrały głos :-) Proponuję sprawdzić wyniki Mezo w bieganiu i powodzenia w próbie pobicia :-) Choćby ostatni z soboty w Jakuszycach... A co do śpiewania - każdy śpiewa tak jak mu w duszy gra. Nie lubisz, nie słuchaj.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group