Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 20 grudnia
Imieniny: Bogumiły, Dominika
Czytających: 17972
Zalogowanych: 110
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Medale na półwiecze małżeństwa

Poniedziałek, 18 listopada 2024, 9:00
Autor: WAC
Piechowice: Medale na półwiecze małżeństwa
Fot. FB Radosław Burchacki burmistrz Piechowic
Kolejna para z Piechowic obchodziła 50-lecie pożycia małżeńskiego. Z tej okazji dostojni jubilaci z rak burmistrza Radosława Burchackiego odebrali nadane przez Prezydenta RP "Medale za długoletnie pożycie małżeńskie".

Państwo Elżbieta i Edward Przybycień zawarli związek małżeński 13 kwietnia 1974 roku w Piechowicach. Jak sami mówią, znają się od zawsze: mieszkali na tej samej ulicy, chodzili do tej samej klasy (do szkoły w Michałowicach), siedzieli razem w ławce. W latach 80-tych przeprowadzili się do bloku przy ul. Szkolnej w Piechowicach, gdzie mieszkają do dzisiaj. Pytani o receptę na udany związek odpowiadają, że bardzo ważny jest wzajemny szacunek.

Ufam, że staniecie się przykładem dla małżeństw z mniejszym stażem, a także drogowskazem dla tych, którzy rozważają zawarcie związku małżeńskiego – powiedział Radosław Burchacki - burmistrz Piechowic, wręczając jubilatom odznaczenia nadane przez Prezydenta RP.

Twoja reakcja na artykuł?

8
89%
Cieszy
1
11%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
355
Tak
81%
Nie
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Co się dzieje w zamkniętych miastach Rosji?
 
Rozmowy Jelonki
Karkonosze delikatnie – koronkarstwo
 
Jeleniogórskie ulice
Gdzie kończy się Sobieszów, a zaczyna Jagniątków?
 
Kilometry
Mandat aż 200 zł za najechanie na linię
 
112
Wylądował w rowie
 
Aktualności
W poszukiwaniu symboli miasta
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group