Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 8154
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Masz pomysł jak żyć ładniej i wygodniej? Zgłoś to!

Piątek, 27 stycznia 2017, 16:55
Aktualizacja: Sobota, 28 stycznia 2017, 10:47
Autor: Org
Jelenia Góra: Masz pomysł jak żyć ładniej i wygodniej? Zgłoś to!
Fot. Archiwum
Ruszyła II edycja programu „Decydujesz, pomagamy”. Mieszkańcy Jeleniej Góry mogą ubiegać się o granty na realizację projektów społecznych. Każdy, kto chce zmienić na lepsze swoje najbliższe otoczenie, może zgłosić swój pomysł i to jeleniogórzanie zdecydują, która z propozycji zostanie wcielona w życie.

Program Tesco i Fundacji Tesco Dzieciom „Decydujesz, pomagamy” wspiera lokalne organizacje i społeczników, którzy chcą zrobić coś dobrego dla swojej społeczności. By mieć pewność, że program odpowiada na lokalne potrzeby, Polska została podzielona na 145 mikroregionów - w każdym z nich najlepsza inicjatywa zdobędzie grant w wysokości 5000 zł. To wspaniała możliwość, żeby wziąć sprawy w swoje ręce i wprowadzić w życie pomysły, które poprawią codzienne funkcjonowanie naszej społeczności.

Do udziału w programie zaproszone są zarówno jeleniogórskie organizacje pozarządowe, jak i spółdzielnie socjalne oraz grupy nieformalne. Mechanizm zgłaszania projektów jest bardzo prosty: wystarczy wypełnić formularz na stronie www.tesco.pl/pomagamy, krótko opisać swój pomysł i wysłać do 31 stycznia 2017 r. W każdym z obszarów Komisja Grantowa wybierze 3 najlepsze pomysły. Następnie mieszkańcy Jeleniej Góry w otwartym głosowaniu w sklepach Tesco wyłonią zwycięzców. To właśnie mieszkańcy są najlepszymi jurorami, ponieważ znają potrzeby najbliższego otoczenia i wiedzą, jakie pomysły powinny być zrealizowane w naszej miejscowości.

Otrzymane od Państwa wsparcie informacyjne będzie niezwykle istotne – dla nas jako organizatorów, ale przede wszystkim dla mieszkańców Jeleniej Góry, którzy otrzymają szansę na wprowadzenie w życie pomysłu na poprawę funkcjonowania najbliższego otoczenia. Wierzymy, że podjęcie wspólnego działania przyniesie długotrwałe i wartościowe rezultaty.

Informacje o programie są na stronie www.tesco.pl/pomagamy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
981
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group