Niedziela, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 5905
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Maseczki z aresztu dla starostwa

Wiadomości: Powiat
Sobota, 30 maja 2020, 9:20
Aktualizacja: Niedziela, 31 maja 2020, 5:44
Autor: WAC
Fot. Starostwo Powiatowe
Tysiąc maseczek wykonanych przez osadzonych w ramach akcji „Resort Sprawiedliwości Pomaga” przekazał wczoraj (29.05) areszt śledczy w Jeleniej Górze na rzecz Starostwa Powiatowego.

Przekazane maski trafią do podległych powiatowi jeleniogórskiemu: Domu Pomocy Społecznej w Janowicach Wielkich, Domu Pomocy Społecznej w Kowarach, Domu Pomocy Społecznej w Sosnówce, Domu Pomocy Społecznej „Junior” w Miłkowie, Publicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kowarach, Publicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Szklarskiej Porębie, a także na rzecz Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety w Miłkowie.

To ogromne wsparcie – mówi starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski. - Środki ochronne są tak bardzo potrzebne w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Wszystko to pomaga nam w stosowaniu procedur mających jak najlepiej zabezpieczyć jednostki podległe powiatowi jeleniogórskiemu. Dziękujemy za okazaną życzliwość, pomoc i zaangażowanie -podkreśla starosta.

Twoja reakcja na artykuł?

6
67%
Cieszy
2
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 30-05-2020 12:32
Brawo dla Aresztu wJel.Górze a przy okazji pozdrowienia dla PANA MARIUSZA MROZEWSKIEGO.
~ 30-05-2020 17:11
A ja pozdrawiam Ola
~ 30-05-2020 18:53
a gdyby tak na odwrót: ze starostwa do aresztu?
~ 31-05-2020 7:25
Naturalnie taka "okazja" nie moze obyc sie bez prasy i zdjec.Zabraklo jeszcze szampana ,przekasek przeciecia wstegi.To smieszne,Ze z takich zwyklych spraw robi sie "halo" na miare wydarzenia roku.No ale jak trzeba jakos czas wypelnic....
~Machy z czachy 31-05-2020 15:36
Rozkaz z górki i do roboty. Klawisze w wolnym czasie szyli ? Potwierdzenie przynależnośi do układu .Zapewne maski na ''przedstawienie teatru polskiego są z ATESTEM , Septyka zachowana , wysterylizowane w autoklawie ??!!! Śmiech na sali z tą pseudo pandemią.Przekręt kołnierzyków milenijnych jako Nowy Porządek Świata pomału pulsacyjnie wdrażany. Jeszcze tylko zaszczepić , zahipować pospólstwo i pełna kontrola niewolników . Niektórzy nazywają śmiesznie ten przybytek "auszwic '' ( ciekawe czemu taka nazwa, pisownia ze słuchu) Wypiski załapali w nagrodę? Za komuny '' ''elita paragrafów'' wychowawczo naklejała kalkomanię : różyczki , samochodziki by z gustem i smakiem chlało się wódę . Kooperacja z dawną Hutą na W. Pola. Szły ''setki , pięćdziesiątki '' po GEsach w Polsce Ludowej i towarzysze byli zadowoleni .https://www.youtube.com/watch?v=b5UTLvARqvo Dziś z terror maseczką na facjacie i oddychamy swoim wydychanym dwutlenkiem i a w razie co ( komplikacje dróg oddechowych) to sami się podtruwali i biznes leczniczy dobrze się będzie miał jak zawsze. Czyli Depopulacja aktywna . Można obejrzeć dość ciekawe https://www.youtube.com/watch?v=bCc-PqDZIww

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group