Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 6047
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marek Zuber w Jeleniej Górze o ZUS–ie i OFE

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 3 czerwca 2014, 8:08
Aktualizacja: 8:09
Autor: Org
Wykład otwarty Marka Zubera pt. „ZUS czy OFE – realny wybór czy PR–owska zagrywka?”, odbędzie się w piątek (6.06. 2014 r.) o godz. 13.00 w auli Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (budynek H, ul. Kochanowskiego 8). Organizatorzy proszą o e–mailowe potwierdzenie obecności na wykładzie do wtorku (03.06.2014 r.) na adres: promocja–jg@ue.wroc.pl.

Wykład ten inauguruje serię spotkań z wybitnymi postaciami świata biznesu w ramach Cyklicznego Seminarium „Nowa Era Biznesu – Spotkania z Praktykami”, stanowiącego element realizacji projektu nagrodzonego w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na najlepsze programy kształcenia.

Marek Zuber to ekonomista i analityk rynków finansowych, absolwent Wydziału Finansów i Bankowości Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pracował m.in. w Banku Przemysłowo-Handlowym (później BPH-PBK), firmie TMS i Internetowym Domu Maklerskim. W 2005 roku został szefem doradców ekonomicznych premiera Kazimierza Marcinkiewicza. Aktualnie prowadzi własną działalność w zakresie sporządzania prognoz makroekonomicznych i rynkowych, analizy przedsiębiorstw i doradztwa w zakresie szeroko rozumianych możliwości, jakie dają rynki finansowe. Zajmuje się także prowadzeniem szkoleń. Zasiada w kilku radach nadzorczych. Komentarze Marka Zubera, dotyczące kwestii ekonomiczno-społecznych, regularnie ukazują się w mediach (m.in. Wprost, Gazeta Wyborcza, bankier.pl, TVN CNBC). Jest laureatem nagrody „Doradcy Politycznego Roku 2006” przyznawanej przez World Connect. Pasjonuje się sportem i motoryzacją.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~anonim777 3-06-2014 8:47
Ja nadwyżki wpłacam na fundusz w Niemczech wiem że nie przepadnie. OFE to jak w tym powiedzeniu "masz jak w ruskim banku ,zginie a nie przepadnie"
~znafca 3-06-2014 13:43
Zuber fachowcem? dobre... z niego taki fachowiec jak z meterologow przepowiadacze pogody... czyli moze bedzie dobrze a moze zlea, a i tak sie pomyli, potem robi opowiastki dlaczego sie pomylil, soorki dlaczego rynek sie pomylil i nie zrobil tak jak on mowil....
~ 4-06-2014 9:13
Zuber pochodzi z Jeleniej Góry.Pamiętam jak zaczynał karierę

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group