Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 5919
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Majówka na czterech łapach

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 13 maja 2008, 8:23
Aktualizacja: 8:24
Autor: Angela
Fot. TEJO
Parada zwierząt i ich właścicieli, aukcja psów i kotów, pokaz tresury, przejazd dyliżansem, kiermasz ekologiczny, pokazy strażaków i koncerty muzyczne – to tylko niektóre z atrakcji tegorocznej „Majówki ze zwierzętami”, nad którą patronat medialny ma Jelonka.com

W sobotę, o godz. 11 na placu przy Szkole Podstawowej nr 7 zbiorą się jeleniogórzanie ze swoimi pupilami i wspólnie przejdą ulicą 1 Maja do Rynku. Tu na dzieci i dorosłych czeka mnóstwo atrakcji.
– Mogę powiedzieć tylko tyle, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – przekonuje Eugeniusz Ragiel, współorganizator imprezy.

Będzie można zobaczyć, jak tresowane psy radzą sobie z schodzeniem po bieżni i skakaniem przez przeszkody. Przed ratuszem swoje umiejętności zaprezentują strażacy. W tym roku dodatkowo pojawi się również ekologiczny kiermasz oraz wystawa prac plastycznych obrazujących jelenie przygotowanych przez uczniów jeleniogórskich szkół w ramach obchodów 900-lecia miasta. Niektóre dzieła mają imponujące rozmiary.

Atrakcją będzie dyliżansem z zaprzęgiem konnym z Westerncity oraz pluszaki: niedźwiedź, słoń i pies. Wszystko przy akompaniamencie zespołów muzycznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Malinois 13-05-2008 10:38
O! Fajnie! Zobaczymy jak w tym roku Zw. Kynologiczny się postarał. Życze powodzenia! I Pogody!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group