Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 4240
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Maciej Balcar w JCK – dzisiaj

Piątek, 12 lutego 2016, 8:21
Aktualizacja: 8:23
Autor: jck.pl
Jelenia Góra: Maciej Balcar w JCK – dzisiaj
Fot. JCK
Już dzisiaj (12.02) w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury wystąpi wokalista legendarnej grupy Dżem, który zaprezentuje swój najnowszy materiał. Bilety w cenie 30 zł do nabycia poprzez stronę internetową jck.pl lub w sekretariacie przy ul. Bankowej 28/30.

Maciej Balcar to nieszablonowy wokalista, który posiada rzadko spotykaną umiejętność improwizacji, niezwykle barwnej, zaskakującej i niepowtarzalnej. Dla artysty i znakomitych muzyków, którzy z nim występują na scenie nie istnieją bariery gatunkowe. Jego koncerty są zawsze świeże i przepełnione niespożytą energią, która zostaje przekazana widowni. Charyzmatyczną osobowością przyciąga rzesze widzów, dzięki czemu jego występy stanowią wyjątkowe wydarzenia, które na długo pozostają w pamięci. W planowanej trasie artysta powróci do akustycznego grania. Dzięki ukazaniu swoich utworów w pierwotnych aranżacjach, publiczność będzie miała okazję poznać twórczość Maćka na nowo, w subtelniejszej i bardziej nastrojowej formie. Łagodniejsza odmiana występów spotyka się zawsze z niezwykle emocjonalnym odbiorem słuchaczy, przenosząc ich w przestrzeń wrażeń, malowaną wyrazistymi tekstami oraz mocnym intrygującym wokalem. W ramach koncertów artysta będzie kontynuował promocję najnowszego krążka „Ruletka”, który pojawił się w styczniu 2015 roku. „Ruletka” to trzeci, studyjny krążek, który został objęty patronatem ogólnopolskiego Radia Wawa, sieci sklepów Empik oraz portalu muzycznego Wyspa.fm. W nagraniach Maćkowi towarzyszyli utalentowani muzycy: Piotr „Quentin” Wojtanowski (na co dzień występuje z Renatą Przemyk) wraz z Maciejem Mąką, który jest członkiem zespołu Chemia, jak i występuje podczas koncertów Agnieszki Chylińskiej. Dodatkowo na płycie zagościli: Jan Gałach, Kamil Rogiński oraz Jasiek Gąsowski.

Wszystkie niezbędne informacje o Macieju Balcarze oraz o zaplanowanej trasie koncertowej można znaleźć na oficjalnej stronie artysty:www.maciekbalcar.com.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group