Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6063
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Lotniczy zjazd na byle czym” z Góry Szybowcowej

Piątek, 22 lutego 2013, 7:49
Aktualizacja: 7:50
Autor: Mea
Już w niedzielę (24.02.) o godz. 12.00 na Górze Szybowcowej odbędzie się „Lotniczy zjazd na byle czym". Imprezę organizują po raz pierwszy uczniowie jeleniogórskiej Klasy Lotniczej pod czujnym okiem Aeroklubu Jeleniogórskiego. Udział w zjeździe może wziąć każdy.

Celem zjazdu jest propagowanie sportów lotniczych poprzez niekonwencjonalną i ogólnie dostępną zabawę na śniegu. Do przeprowadzenia konkurencji będzie wykorzystana szybowcowa ścieżka grawitacyjna. Głównym inicjatorem tej imprezy jest uczeń Klasy Lotniczej Wojciech Łozowski.

- Znajomi już szykują różne przedmioty do zjazdów, ale nie będę zdradzał co dokładnie, niech to będzie niespodzianką dla widzów i reszty uczestników, których na Facebooku zgłosiło się aż 150 – podkreślił Wojciech Łozowski.

Głównymi nagrodami w konkurencji są loty szybowcem. Wystarczy stworzyć własny pojazd śniegowy lub wziąć cokolwiek do zjeżdżania i przybyć na Górę Szybowcową, a jurorzy wyłonią zwycięzców. Po konkurencji odbędzie się ognisko, na którym będzie można dostać pieczone kiełbaski. Smaczny obiad będzie można zjeść również w otwartej w tym dniu na górze restauracji HEXA 66.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group