Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 7759
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Lewe procenty zza kontuaru

Czwartek, 26 czerwca 2008, 14:26
Aktualizacja: 14:26
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Lewe procenty zza kontuaru
Fot. Archiwum
Piwo, wódkę i whisky sprzedawaną bez koncesji zabezpieczyli policjanci w jednym z barów w Cieplicach. Lokal działa od trzech lat. Stróże prawa sprawdzą, czy właścicielka wcześniej miała stosowne zezwolenie na handel trunkami i napitkami.

W środę policjanci z Cieplic wraz z pracownikami fiskusa poszli na kontrolę do jednego z barów w uzdrowiskowej części miasta. Wcześniej ktoś zawiadomił urząd skarbowy, że właścicielka przybytku handluje wódką na lewo.

– Na miejscu policjanci i pracownicy skarbowi zastali właścicielkę lokalu, 35-letnią mieszkankę powiatu lwóweckiego. Na półkach wystawiony był różnego rodzaju alkohol, a na ladzie stała rozpoczęta beczka z piwem. Kontrolujący ustalili, że faktycznie sprzedaż alkoholu w barze jest nielegalna, gdyż kobieta aktualnie nie posiada stosownego zezwolenia na sprzedaż alkoholu – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Stróże prawa zabezpieczyli 30 litrów piwa oraz 47 butelek o różnej pojemności, pełnych i rozpoczętych, różnych marek. Mundurowi wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Sprawdzą czy właścicielka, która prowadzi bar od 3 lat, w przeszłości ubiegała się o zezwolenie na sprzedaż alkoholu. Jeżeli potwierdzi się, że sprzedawała piwo i wódkę nielegalnie zostanie ona ukarana grzywną.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
44
Tak, to odpowiedzialna praca
14%
Dostają trochę za dużo
23%
Dostają o wiele za dużo
25%
To oburzające ile zarabiają
39%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group