Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 13146
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Sobieszów: Leniwiec zagrał w Muflonie

Poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 7:22
Aktualizacja: 8:11
Autor: AG
Jelenia Góra/Sobieszów: Leniwiec zagrał w Muflonie
Fot. Organizatorzy
Koncert jeleniogórskiej legendy punkrocka odbył się w miniony piątek (27.04) w Miejskim Domu Kultury "Muflon" w ramach cyklu "Scena bliżej nas". Fani gatunku i samego Leniwca nie zawiedli i tłumnie bawili się w Sobieszowie podczas wyjątkowo energetycznego występu.

Na scenie królował punk rock, reggae i ska, teksty zaangażowane politycznie i zupełnie niepoważne. Nie zabrakło znanych kawałków, jak Skinheads na Marsie, Reggae Dla Pana Prezydenta, Szlaban Graniczny czy Punk, reggae i ska oraz propozycji z najnowszej płyty zespołu "Droga". Leniwiec zagrał też utwór napisany specjalnie na Euro 2012 - Chłopaki urodzeni po Wembely, a wszyscy, którzy przyszli na koncert mieli możliwość wystąpić w nagrywanym do niego teledysku.

Fani zgromadzeni w Muflonie gorąco przyjęli zespół i nie pozwolili za szybko opuścić sceny, nawołując do liczych bisów. - Rewelacyjny koncert! Leniwiec jak zwykle dał czadu! Świetna energia, super światła, akustyka, naładowałem baterie na cały długi weekend - mówi Krzysiek, jeden z uczestników koncertu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group