Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8752
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Leniwiec i De Łindows zagrali w Kulturalnym

Sobota, 7 kwietnia 2018, 11:12
Aktualizacja: Niedziela, 8 kwietnia 2018, 6:30
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Leniwiec i De Łindows zagrali w Kulturalnym
Fot. Tomasz Raczyński
Piątkowy wieczór (6.04) w Klubie Kulturalnym w Jeleniej Górze upłynął pod znakiem punk rocka. Przed jeleniogórską publicznością wystąpił doskonale znany Leniwiec oraz śląska kapela De Łindows. To nie koniec koncertowych wrażeń, bowiem dzisiaj (7.04) można wspomóc Marcela Antolaka podczas koncertu charytatywnego.

Piątkowe granie rozpoczęli Marcin Jagodziński (wokal), Jacek Herda (gitara), Michał Frąckowiak (gitara), Patryk Maciak (bas) i Przemek Krzisiński (perkusja) tworzący kapelę De Łindows - kapela, która powstała w 2002 roku na Śląsku. Ich punk rock doskonale wprowadził w odpowiedni nastrój licznie oczekujących na jeleniogórskich leniwców. Gdy na scenie pojawił się „Mucha” z kapelą – prawie nikt nie siedział już przy stolikach. Zespół z Jeleniej Góry zagrał utwory dobrze znane sprzed lat (KS Karkonosze), czy świeższe do tekstów Stachury oraz takie, jak Moje Karkonosze i wiele innych.

- Za każdym razem jest o tyle trudniej, że często przychodzą ludzie, którzy wiele razy cię słyszeli, więc nie możesz mieć gorszego dnia. Jak się pomylisz, to zauważą – powiedział Zbigniew „Mucha” Muczyński, wokalista zespołu.

W sobotę (7.04) Klub Kulturalny zaprasza na wyjątkowy koncert, bowiem będzie można wesprzeć walczącego o powrót do zdrowia Marcela Antolaka – chłopca, który po raz drugi będzie beneficjentem spotkania w klubie przy ul. Sobieskiego. Zagrają: 4 Szmery, Stress, The Walkers i Lekki Melanż! Bilety w cenie: 25 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group