Środa, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 11406
Zalogowanych: 27
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Lato w kolorach tęczy z MDK

Wtorek, 24 czerwca 2008, 13:26
Aktualizacja: 14:57
Autor: AGA/ TEJO
JELENIA GÓRA: Lato w kolorach tęczy z MDK
Fot. TEJO
Na opracowaniu projektu plakatu każdej grupy reklamującej półkolonie w Młodzieżowym Domu Kultury spędzili część wtorku młodzi jeleniogórzanie, którzy nigdzie – póki co – na wakacje nie wyjechali.

Ci, którzy skorzystali z oferty przygotowanej przez Młodzieżowy Dom Kultury, nie narzekają na nudę. – Oprócz profesjonalnej opieki pedagogicznej i zajęć trwających od godz. 9-15, zapewniamy przede wszystkim dobrą zabawę – mówią organizatorzy, którzy zachęcili skutecznie 47 najmłodszych mieszkańców miasta.

W programie przewidziane są liczne konkursy z nagrodami, wyjścia do Muzeum Przyrodniczego, zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne i teatralne. A jeśli tylko dopisze pogoda, nie zabraknie wycieczek w góry, wyjść na basen i ogniska z pieczonymi kiełbaskami.

Na terenie placówki będą się również odbywać imprezy otwarte. W godz. od 10 do 12 na najmłodszych jeleniogórzan czekały we wtorek zajęcia plastyczne „Lato w kolorach tęczy”. Dzieci opracowywały plakat reklamujący placówkę i wymyślały nazwę grupy. Były „Tęczowe motyle” oraz „Słoneczko pani Danus”.

Jutro będzie I Letni Turniej Komputerowy oraz zajęcie taneczne „Letnie rytmy”. Później I Cukierkowy Turniej Warcabowy (26.06) czy otwarta scena i prezentacje artystyczne „Mikrofon dla wszystkich” (27.06).

Lipiec rozpocznie się „Indiańskim latem” w klimatach Dzikiego Zachodu (1.07), po nim będzie okazja, aby wybrać się na wycieczkę na Wzgórze Krzywoustego (2.07) oraz nauczyć się piosenek podczas „Spotkań na pięciolinii” (4.07). Na miłośników gier (nie tylko komputerowych) czeka również II Letni Turniej Komputerowy i „Zwinne ręce” (8.07) oraz II Cukierkowy Turniej Warcabowy (11.07).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wiek 50 lat to już senior?

Oddanych
głosów
813
Tak
15%
Nie
85%
 
Głos ulicy
Dni Podgórzyna – czy impreza się podobała?
 
Miej świadomość
Ukraina pozwała Polskę: Koniec Sojuszu?
 
Rozmowy Jelonki
5300 zł na rękę
 
Aktualności
Radni główkują
 
Aktualności
Debatują o pieniądzach
 
Piłka nożna
Barycz za mocna [WYNIKI/TABELA]
 
Aktualności
Policjanci z sąsiedztwa
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group