Piątek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 5949
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wojanów: Kultowe bryki zachwycają w Wojanowie. Trwa zlot Rolls–Royce & Bentley

Niedziela, 15 lipca 2012, 9:05
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 lipca 2012, 6:50
Autor: Petr
Wojanów: Kultowe bryki zachwycają w Wojanowie. Trwa zlot Rolls–Royce & Bentley
Fot. Petr
W Pałacu Wojanów trwa IV Międzynarodowy Zlot Samochodów Rolls–Royce & Bentley. Z uśmiechami na twarzach, w nastroju wzajemnej serdeczności – chociaż w powietrzu da się wyczuć ducha rywalizacji – uczestnicy imprezy z całej Europy prezentują „kultowe bryki” i zdobywają nagrody. Wczoraj, tj. 14 lipca rozstrzygnięto m.in. Konkurs Elegancji.

- Było na co popatrzeć. Razem z rodziną przyjechaliśmy tu podziwiać te wszystkie Rolls-Royce i Bentleye, które wprost zachwycają swym szykiem i elegancją. Najbardziej podobały nam się auta z lat 30-tych ubiegłego wieku, z felgami szprychowymi, charakterystycznymi lusterkami i innymi gadżetami dawnej motoryzacji. Z przyjemnością polecamy ten zlot każdemu, kto choć trochę lubi stare samochody. Jedno auto piękniejsze od drugiego - entuzjazmowali się Paweł i Joanna Rozen z Jeleniej Góry.

Istotnie bowiem, IV Międzynarodowy Zlot Samochodów Rolls-Royce & Bentley jest doskonałą okazją do podziwiania „kultowych bryk”, które choć są wiekowe w niczym nie ustępują swym młodszym kolegom na drogach w całej europie. Piękne, z może nie najszybszymi, aczkolwiek bezawaryjnymi silnikami, obite w skóry i całe w chromie - takie są Royce i Bentleye w Pałacu Wojanów. Można oglądać jeszcze tylko dzisiaj.

- Zapraszamy serdecznie, wstęp wolny. Ci, którzy do tej pory uczestniczyli w zlocie wychodzili stąd bardzo zadowoleni. Nie wątpię, że tak będzie również w przypadku nowych gości. Cieszę się, że w tym roku zlot samochodów tu u nas przebiega w tak wspaniałej atmosferze. Pogoda dopisuje, nastroje też, jest dobrze - mówi Wacław Markowski, dyrektor Pałacu Wojanów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group